1kdssfkv530

Цей рік особливий не лише для мене, а й для усіх спудеїв Острозької академії. Чому? Адже цьогоріч наша Альма-матер святкує своє 44о-річчя. З нагоди такої визначної події відбувається безліч заходів приурочених святкуванню цієї дати. Але сьогодні я хочу зосередити всю увагу на ось такому моменті: прибутті Президента України Петра Порошенка в рідний Острог.

Ми його чекали, ми його довго чекали. Всім відомо, що Петро Олексійович був у нашому місті у 2014 році й пообіцяв сюди ще раз приїхати. Зрозуміло, що бути президентом зовсім непросто: постійні зустрічі, вирішення важливих для країни питань і ще багато іншого. Так от, я не могла собі й уявити, як можна споміж усього цього виокремити час для прибуття у невеличкий Острог. Та Петро Порошенко  виконав свою обіцянку.

27 жовтня – день, який я довго пам’ятатиму. А проходив він наступним чином:

1. На 12.00 студенти зібралися біля арки, тоді пройшли в академію, де й чекали на прибуття президента.
  2. Просидіти в аудиторії довелося декілька годин, але нам зовсім не було нудно . Декан гуманітарного факультету включив фільм про історію успіху Стіва Джобса, а Мініч Лариса Степанівна принесла печиво та чай. Тому, ми провели час з користю (та з ситими шлунками).
  3. Коли наші вуха почали вловлювати гучні звуки, а очі бачити за вікном вихор листя, то ми зрозуміли, що Петро Олексійович прибув на місце.
  4. Вишикувавшись в ряди, ми попрямували до арки, де стояло уже безліч студентів з прапорами в руках.
  5. Настав момент істини: із темної машини, що зупинилась неподалік від нас, вийшов глава держави. Він привітався із острожанами та студентами.
  6. Під гучні оплески, Петро Порошенко разом із нашим ректором Ігорем Демидовичем, перерізавши червону стрічку,  урочисто відкрили тріумфальну арку.
  7. Цікавий, насичений день, який я та сотні інших студентів пережили сьогодні стане яскравим спогадом про Острозьку академію та можливості, які  тут з’являються ))

gvhvdauxlna