Для підготовки до творчого конкурсу для вступу на журналістику в Острозькій академії діє Школа універсального журналіста. Школа проводиться кілька разів на рік.

Участь у підготовчих курсах «Школа універсального журналіста» — можливість завчасної якісної підготовки до вступу і запорука успішного вступу! Адже кожен третій першокурсник і кожен другий студент бюджетної форми навчання спеціальності «Журналістика» в Острозькій академії — випускник Школи універсального журналіста.

• Як і коли найкраще підготуватись до вступу на спеціальність «Журналістика»?
  • Що таке творчий конкурс і як саме готувати творчі доробки для нього? Як зробити свої шанси для вступу на бюджет максимальними?
  • Як перевірити, чи журналістика — справді твоє?
  • До чого варто бути готовим, обираючи професію журналіста?
  • Що таке новини і де їх шукати?
  • Як брати інтерв’ю?
  • Як готувати справжні журналістські матеріали і чим вони відрізняються від шкільних творів?
  • Як використовувати соціальні мережі для підготовки до вступу на журналістику без відриву від навчання?

Про все це та багато іншого учням Школи розповість Віталій Голубєв — викладач кафедри журналістики НаУ «Острозька академія», головний редактор Видавничого дому «ОГО», автор навчального посібника «Школа універсального журналіста», «Журналіст року» в Україні — переможець творчого конкурсу Національної спілки журналістів України 2016 року.

У програмі Школи, окрім занять, — зустріч із студентсько-викладацьким складом кафедри журналістики, надання консультацій щодо умов вступу та навчання. Випускники курсів отримують якісні знання і реальні уявлення про умови навчання за спеціальністю «Журналістика» в Острозькій академії. Випускникам надається сприяння у публікації творів у ЗМІ та підготовці матеріалів для творчого конкурсу на спеціальність «Журналістика».

Учасники з інших регіонів та дорослі, які їх супроводжують, забезпечуються гуртожитком. Вчителям, які підготували учасників курсів, за їхнім бажанням, видаються подяки, а відповідні листи направляються у відділи освіти за місцем роботи.

Після закінчення курсів усі учасники отримають:

• комплект роздаткових матеріалів з основ журналістики;
  • сертифікат про закінчення курсів;
  • фотозвіт про перебування на курсах;
  • можливість подальшої роботи з організаторами курсів у режимі онлайн із підготовки та публікації статей в офіційно зареєстрованих засобах масової інформації і подальшого їх завіряння та оформлення у творчу папку для вступу на факультет журналістики будь-якого університету України. Тобто два дні ми працюємо з вами очно, на курсах, а далі, за бажанням, – дистанційно, аж до вашого успішного вступу!

Щоб отримати детальнішу інформацію, достатньо написати на vg2001@ukr.net, повідомивши своє ім’я, прізвище, навчальний заклад та контактний телефон.

Телефони для довідок: (050) 339-39-85, (098) 500-47-60.