Привіт усім. Студентське життя поглинає надзвичайно швидко. Пройшло декілька десятків днів, а ти почуваєш себе так, ніби усе життя був студентом.

cjhjfb2zk_aЗагальновідомий факт, що уся Україна 8 жовтня святкує День Юриста. Ми ж святкували це свято цілий тиждень, адже ми носимо горде ім’я – малиновці. А відбувалось усе так…
У понеділок у нас відбулось урочисте відкриття тижня Навчально-наукового інституту ім. І. Малиновського, по академії розвішали біло-блакитні кульки (кольори факультету), одягли першого спудея у символічний одяг. Потім ми вислухали дуже круту промову від директора нашого інституту В.О. Попелюшка. mi1rlmy-wusПротягом тижня відбувалися цікаві зустрічі з юристами різноманітних напрямків та спеціалізацій. Ну а в четвер нас очікував концерт з нагоди Дня юриста. Всі курси представили свої номери, було весело і нереально круто! Тепер ти дійсно розумієш, що обрав професію і не помилився, йо-хо-хо!

rvmlfkqfcee