Привіт) Щиро прошу вибачення за те, що стала все рідше писати. Але я студентка і мушу навчатися. За ці два тижні в академії сталося декілька класних подій, які допомогли трішки розслабитися під час важких днів навчання.

Найперше – ми таки встановили ще один рекорд України. Хоч було холодно і ми були втомлені, та все ж зробили те, до чого так довго готувалися. І знаєте, я чесно скажу, що спочатку я жалілася на всі ці репетиції, і не мала особливого бажання встановлювати той рекорд, але коли саме дійсто все ж відбулося, то я відчула себе неймовірно щасливою, тому, що змогла стати учасницею цього рекорду. Мам, я допомагала долучити нашу академію до книги рекордів! Чи багато моїх однолітків можуть таким похвалитися? Ось погляньте, хіба не круто?

Наступного дня ми нарешті урочисто відзначили День академії із ярмарком, концертами, конкурсами. Також у нас проводився аукціон, де за академічні гроші – бджолики, можна було придбати додаткові бали з певного предмету. І був досить прикольний конкурс на костюм бджілки (виграв гуманітарний 😈😈😈:3 )

sd8gp9-uiyiqe7zc_i_zxo

Наступного тижня я дозволила собі вирватися із полону всіх цих практичних і вирушила до Львову. Студентське життя – це не лише підручники, це і прекрасна можливість згуртуватися із новими людьми і відкрити для себе щось нове. Так от, я і моя коліжанка Наталя, з тяжким каменем на серці ( пропускали практичні ), приєдналися до групи філософів і поїхали в львівську оперу. До її початку, у нас ще було багато часу, отож ми прогулялися містом і трішки розважилися.

hrcl8hwfqya

qhglu-yuzny

Сама опера теж була неймовірно крута.

cq_3a2pmmoa

lfmdznutuzk

А ще сьогодні в Острозі випав сніг) Сподіваюся, що скоро можна буде брати санчата. Тут багацько гірок. Гляньте яка краса!

8pinuvfno9o

eulobgqkley