Навчання триває,а тим часом стартує таке спортивне свято, як “Кубок Ректора з футболу”. Це було шалене дійство! Збірні гуманітарного та економічного факультетів відкривали цьогорічний сезон. Протистояння було дійсно запеклим та достойним уваги. Правду кажучи, я не така вже й завзята фанатка футболу,але як же не підтримати своїх?
Ось тут вже почалася боротьба між вболівальниками 🙂

Ми, фанати збірної гуманітарного факультету,вболівали як могли.Ніхто не хотів здаватись, показувати слабкість. Адже розуміли,що від нашої підтримки залежить міць духу наших футболістів. І справді,спостерігати за матчом було дуже цікаво(особливо коли грають твої однокурсники).
На все горло кричати “Гуууманітааарний” та плескати в долоні, радіти забитому голу та не падати духом тоді, коли суперники нам відповідають – ось в чому полягала наша задача, з якою,я думаю,ми впорались.

arlvky5ub_s
В підсумку рахунок 1:1.А ми, задоволені та втомлені, прямуємо по домівках. Адже всі в очікуванні наступного матчу в середу,та й горло потрібно підлікувати))