Привіт) Сьогодні розповім вам що ж там цікавенького відбувається у нас зараз.

Що ж, у нас є новий предмет-лінгвокраїнознавство. Я вже згадувала про нього у минулому пості. Сьогодні розповім що ж воно таке і що ми там робимо.  Пояснюю. Завдяки цьому предметові, ми можемо дізнатися багато цікавого про історію, географію, мову ,символи, національні свята, традиції та звичаї Англії, Шотладнії, Уельсу, Ірдандії, США, Австралії. Тобто, як ви зрозуміли English speaking countries. Це є дуже цікавий та пізнавальний курс. Особливістю цого предмету є те, що лекції читають виключно англійскою мовою. Тому це є ще одна чудова можливість покращити сприйняття на слух та stock up on словниковий запас. На семінар кожен з нас мав підготувати та розповісти презентації, теми яких ми поділили завчасно. Особисто я готувала презентації про національні символи Англії та про визначні культурні заходи Уельсу. Готуючи свої презентації, я дізналась багато новог. Ось, наприклад, що вам перше спадає на думку, коли ви чуєте про Британію? Звичайно, що чай. A cup of tea.До речі, ми мали можливість послухати дуже цікаву лекцію про історію чаю і і чому ж він такий популярний у Британії. Отже, я сподіваюсь ми добре напишемо модуль і будемо мати хороші бали з цього пізнавального предмету.

Нас, РГМівців, неофіційно називають Active and Creative. Тепер розкажу чому) Все дуже просто-ми любимо влаштовувати різноманітні цікаві заходи, які приносять свої фарби у наше доволі складне(ну, в кого як) студентське життя, та й, звичайно, надовго запам’ятаються у майбутньому. Треба ж, аби було що згадати) Та й одним навчанням жити не можна.

Навіть в період нашого затишшя перед бурею( я думаю ви розумієте про що я) найактивніші студенти нашого факультету не забувають організовувати щось цікавеньке. Ось і минулого тижня на нашому факультеті було проведено Day’s of English Literature. Було проведен Coffee House, де було представлено цікаві номери від моїх одногрупників та від студентів старших курсів. Моя підгрупа також не лишилась остронь цього цікавого заходу. Забула додати, що  Дні англійської літератури були присвячені А. Конану Дойлю. Тому моя підгрупка зняла коротеньке відео про Read headed league. У нас все вийшло попри деякі незгоди. На жаль, не можу сюди кинути це відео, але Ви можете знайти його у офіційній спільноті нашого факультету в соціальних мережах.

That’s all foe now) Я вам ще обов’язково напишу, я вас не залишу) Шановні абітурієнти, готуйтесь до ЗНО. Я вірю у вас. Ви все складете і станете нашими спудеями)

Love RGL because we love You!

Good luck and never give up!