Давно не писала блоги. З натхненням проблеми. Чи то осінь далась взнаки, чи мені просто лінь?

АЛЕ: Зараз я розкажу все максимально цікаве за останній час. Готуйтеся до калейдоскопу подій!

  1. Я тиждень хворіла

image
Це був насичений тиждень і святкування Академії в ньому, але він пройшов мене повз. Я скажу лише одне: як тільки ви захворіли – йдіть в медпункт! Не важливо, яка у вас температура і яка там черга. Просто сходіть. Тоді легше буде з відпрацюванням.

2. Перший модуль.

Одразу після мого стражденного тижня – мене чекав модуль. Точніше: він чекав нас усіх разом і кожного окремо. 50 тестових питання і 50/50 знань. Ні, ми правда готувалися і вчили, і взагалі: можна нам всім 50? (Ми ж старалися…)

3. День української мови

image

Теплий вечір огортає плечі… А ми малюємо плакат.. Бо: чи то балів додаткових хочеться, чи то творчості в житті не вистачає..

4. Музейні дива!

image
Відверто кажучи – я шокована! Раджу всім, хоч раз відвідати, хоч один Острозький музей, а ліпше – всі. Це унікальні і неймовірні місця с чисельними сходинками і спробами охопити всю історію планети. Я дуже люблю таке.. В Острозькому замку, тобто в Вежі Мурованій, я б взагалі жила!

5. Початок кінця. Блокбастер: СНІГ. 2016

Спочатку був сніг..

image

А потім: аварії на трасі Рівне-Острог, жодної маршутки на Київ і з Києва, метри заметів, тотальний занепад інфраструктури на декілька днів, неможливість покинути Острог, ще більша неможливість до нього повернутися і т.д.

  1. Загалом: ти просто живеш…

Тижні йшли насичено і зайнято. Ви думаєте, що вам на все стане часу?
Не смішіть, спочатку спробуйте виспатися.