Привіт)) Знову хочу розповісти про студентські будні (але цього разу ні слова про практичні і модулі). Отже, життя спудея ОА просто переповнене цікавими подіями. 19 жовтня ми святкували День Академії і до цього ми довго готувалися.
Протягом двох тижнів ми старанно ходили на репетицію флешмобу. Ми намагалися встигнути до дощу і нам це вдавалося (ми промокали по дорозі додому). Довелося трохи попрацювати і послухати нотацій з боку тих, хто вчив нас синхронно іти (ох і довелося нам побігати). Але ми вже дорослі люди, тому (не буду казати з якого разу) все вийшло.

Нарешті настав день, який завершив всі наші підготування. Нам видали мантії, в яких всі відразу почали фотографуватися. Це був тільки початок. Пізніше відбувся ярмарок, на якому всі охочі могли придбати смаколики, магніти, всілякі вироби і навіть бали з предметів.  Відчувалося тепло рідної альма-матер)))

Ще однією несподіванкою для мене став «Гуртом». Це, так зване, КВК між командами гуртожитків.  І хоча я не живу в гуртожитку, за проханням подруги все ж таки провела веселий вечір в колі «гуртожитських». Неймовірні танці, пісні, жарти – все це прокручувалося в моїй пам’яті ще багато днів. Новинкою «Гуртому» стала команда кватирантів, яка розповіла про «негуртожицьке» життя студентів.

На останок хочу сказати, що саме зараз проходять «наші найкращі роки», і саме ми вирішуємо якими вони будуть. Тому не будьте пасивними і творіть своє студентське життя яскравими фарбами.