Шалений четвер, або 4 події за 4 години!

2 пари у четвер порадували всіх, можна було піти і спокійно поїсти в їдальню( що ми і зробили)), спокійно посидіти в парку і просто радіти теплому осінньому дню. Однак, такий суцільний релакс тривав недовго. Смачно поївши мене очікувала, так би мовити, насичена «розважальна програма».

  • О 14:30 ми зібралися грати в дебати. Досвідчений дебатер Іра нам розповіла складний механізм гри, змусила нас перенестися у справжні парламентські стіни і уявити себе у ролі влади та опозиції. Мені дісталася роль заступника прем’єр – міністра, моїй одногрупниці Насті, посада самого прем’єра і ми почали думати над власною стратегією відстоєння своєї думки)). Насправді все було не серйозно, тому що тема була дуже крута і близька Ж-11)) Не можу її назвати, раптом мене читатиме «консервант» про якого ми говорили)) Свої зрозуміють))Загалом було весело і цікаво.

b_kaomiuxme

  • Далі о 15:30 мене та моїх колег – волонтерів чекала нарада у Рекламно – інформаційному відділі, де ми думали над концепцією наступного випуску журналу «ОА». Якщо коротко, в мене буде власна авторська колонка про книги, детальніше про це, згодом)
  • На зустріч з майбутніми колегами по «ОстроРадіо» ми не йшли, а бігли)) Тому що робота над ідеями для журналу затянулася. Там ми познайомилися ще з новими волонтерами «ОстроРадіо». Особисто мені було весело, адже, мені пощастило сісти біля Шури, і ми з нею постійно ржали)) Ні, не сміялися, а саме ржали)) Ну буває))
  • Після веселого знайомства з майбутніми колегами нас очікув збір з проводу «Візитівки». Там ми, звична річ, знайомилися, спілкувалися і з деяких епізодів сміялися) Основною ідеєю зібрання був вислів,виграш буде за нами. Як відомо думки матеріалізуються, тому сподіваюся, що в листопаді я напишу саме про це!

 

Як ви вже зрозуміли, в ОА сумувати не доводиться. Це все безперечно втомлює, але ж це крута, приємна втома…

 

P\S В цей день згадав епізод з «Гаррі Потера»,  коли Герміона хотіла відвідувати одразу декілька занять одночасно і їй дали якусь чарівну штуку, завдяки якій вона подорожувала в часі. Отакого нам в четвер,точно,не вистачало))

PP\SS Я виявив бажання бути в команді факультету у грі «Що, де, коли?», думаю буде цікаво.