Хто шукає, той знайде: коротко про нове помешкання

Захоплюючої історії про цікаве життя у гуртожитку не буде. Поки що до гуртожитків поселили не дуже багато студентів, і загалом це – пільговики. На жаль чи на щастя я ніяких пільг не маю, тому ще до почутку навчання ми з подругою (користуюсь можливістю та передаю привіт руденькому культурологу Поліні) вирушили на пошуки квартири.

8kbyyw_mf4e  Хто шукає, той знайде: квартира у нас є. Точніше, кімната, тому що ми поселилися разом із двома іншими дівчатами. Розпакувавши речі, ми зрозуміли, що нам дуже пощастило. Наш новий дім виявився затишним, приємним, до того ж нам дістався балкон (хоч і у відносно доброму стані).                            dd9g6-ajbrq

Отож ми розклали речі, докупили усе необхідне та приготували обід на власній кухні (насправді це зробила моя мама перед від’їздом, але я не думаю, що вона буде це читати). Ну і звичайно, купа фото для родичів та однокласників. Нехай знають, як класно ми живемо.

Увечері вирішozw_zepa6q4или прогулятися Острогом. Ну що сказати, містечко маленьке, але симпатичне. Що приємно здивувало: люди надзвичайно щирі та привітні, без перебільшень. У моєму місті (не будемо його називати, я скажу вам потім на вушко) атмосфера зовсім інша, більше похмурості та байдужості. А тут навіть бродячі тварини ніби добріші. Їх тут, до речі, чимало, проте особисто мені вони не заважають.

В Острозі є кілька музеїв та історичних місць, які можна відвідати, але дуже багато розваг ви тут не знайдете. Краще сидіть курсову пишіть, нема чого по вулицях лазити. А якщо серйозно, то Рівне зовсім поряд, при великому бажанні можна його відвідати самому або з компанією.

Загалом, початок непоганий. Подивимося, що буде далі.

P.S. Такого порядку, як на першому фото, тут більше немає 😀

P.P.S, Підозрюю, що сайт може трохи зжувати якість другого фото. Про всяк випадок, на коробці з-під електричного чайника написано “ЕДА”