wd6sm_wdm7m

Привіт) хочу зруйнувати стереотип про “страшне, голодне” життя в гуртожитку.

Тема для блогу на перший погляд дуже кумедна, проте комусь стане корисною. Я одна з тих людей, які хотіли жити в гуртожитку, впевнена, таких досить мало. За цей короткий проміжок часу я зрозуміла, що Студентський гуртожиток – це  невеличкий світ, у якому панують свої закони та правила. Головне правило це комунікабельність. Коли ти йтимеш коридорами гуртожитку ОА, будь готовий з тобою всі будуть вітатися,хіба це не класно? Дуже,особливо у перші дні, коли для тебе ще все таке далеке та чуже. Потрібно намагатись шукати зі всіма спільну мову, адже так значно легше, + це хороший досвід на майбутнє(набагато легше прокладати свій шлях і домагатися успіхів у житті, ніж його замкнутому в собі або, навпаки, конфліктному конкуренту) аналогічно і в гуртожитку-значно приємніше мати сусідів, з якими ти підтримуєш хороші стосунки, адже це своєрідна сім’я до кінця твоїх студентських років.

Безперечно, в студентському гуртожитку завжди зароджуються найяскравіші ідеї, проходять найвеселіші свята і виникають найтепліші почуття – тут усі єдині, усі живуть одними і тими ж помислами, дихають одним і тим же повітрям. Послухати тільки, скільки оповідань і байок можуть розповісти вам тутешні мешканці про своє життя, та й різні легенди покриють мороком таємниці будь-яку небилицю, яка спаде на думку.

Гуртожиток-це абсолютно невід’ємна частина незабутнього студентського життя.

yblbhkyufrma69ybkskaqy