Навчання навчанням, та в Острозьку психлікарню потрапляти так рано не хочеться, тому потрібно іноді відпочивати від навчальних буднів. І звісно, такий відпочинок повинен бути корисним і цікавим. “Острозька академія” дає таку чудову можливість і це відкриті покази кіно.

Я – людина, яка не любить дивитись повнометражні фільми на самоті. Особисто я обожнюю ходити в кінотеатри та кінозали, хоча б заради тієї атмосфери, що там панує. У ОА я вже дивився два фільми: один був показаний кіноклубом “IMAGO” викладача філософії та випускника нашої альма-матер Карповця М.В., а інший був показаний у КМЦ за ініціативи групи МВ-11 (Міжнародні Відносини 1 курс 1 група, для абітурієнтів).

Першим був похід на кіно у “IMAGO”. Ми дивилися стрічку шведського режисера Ханнеса Холма “Друге життя Уве”. Враження від показу були просто неймовірні, тим більше, що вхід абсолютно безкоштовний + з собою можна приносити різні смаколики, а також чай. Атмосфера у 39 аудиторії була неймовірна. Взагалі, я обожнюю ті стрічки, над якими потрібно замислюватися, тому “Друге життя Уве” мене приємно вразило.

g8l4qh0cfq

Другий кіно-похід був у КМЦ на голлівудську комедію “Стажер”. Показ був організований групою МВ-11 і за показ фільму брався благодійний внесок 10 грн. Атмосфера там також була чудовою і неповторною, а сама стрічка була наповнена прекрасними жартами і її було неймовірно легко дивитися. Загалом, враження дуже позитивні.

xavxzidvhts

Загалом, я вже, потираючи руки, очікую нових осінніх кіно-вечорів у ОА, які подарують тепло та неймовірні враження. А головне, прекрасну розрядку між навчальними буднями.