Усім привіт! Постійно шукаючи чогось нового я натрапив на анонс події «Вільно.Шлях» і успішно зареєструвався. Обожнюю місто Київ, тому був дуже радий, що вкотре відвідую омріяну столицю. З оцього місця розпочався мій маленький Рай) Я люблю подорожувати потягом, їздити на метро, рухатися швидко у натовпі, адже по іншому у мегаполісі не можна. Відчувши все це вранці, я швидко дістався до кав`ярні, де мав розпочатися мій мега – продуктивний день. Після зустрічі з нашими ментором я постійно розмірковував про почуте. Наведу, як приклад, одну з цитат ментора: “Погана новина. Пам’ятають лише перших. Других ніхто не пам’ятає. Є й хороша новина: першим може стати кожен, навіть той, хто не був для цього призначений”.

Після теплої чашки кави ми вирушили у компанію Grammarly, яка корегує англійські тексти. Прикро, що вищезгаданий сервіс не надто поширений в Україні однак співпрацює з Американськими університетами, з такими титанами, як «NASA», «Boeing»,  «Dow Jones»  має другий офіс у Сан – Франциско і т.д. Наша перша зустріч була з happiness manager ( і вона справді була щасливою)). Представник компанії буквально вселяла надію на краще і надихала кожним своїм словом на щось більше. Немов кажучи: у мене вийшло і в тебе все вийде.

Must – have від Анни Беспалої:

-вивчення мов

• подорожі

• брати участь де тільки можна

На думку Анни, зараз потрібні так звані «люди – восьминіги», які вміють швидко поглинати нову інформацію, перекваліфікоуватися.  Також, дівчина додала, що все потрібно сприймати як досвід і не боятися йти працювати, адже тільки так можна зрозуміти, твоє це – чи ні. Наостанок менеджер додала, що прийшовши у ВНЗ студенти хочуть творити, чекають одразу практичної інформації, однак швидко розчаровуються. Тому що люди, які працюють у цих закладах не самі успішні і не дуже практичні. Однак навчання у ВНЗ має місце бути, хоча б на першому курсі. Хочу зазначити, що оцей спітч на 100% про мене, приємно, коли ти з людьми на одній хвилі.

Після цього ми знайомилися з робою  Sales Manager. Нам розповідали, що робота з клієнтами триває до 6 місяців. Про нестійкий графік, адже в Америки інший часовий пояс. Однак всі працюють, тому що розуміють, що від твоєї віддачі залежить результат і репутація великої команди. Варто зазначити, що атмосфера в команді дуже дружня та невимушена. Керівництво компанії робить все можливе, аби працівники почували себе як найкомфортніше.

Загалом, я побував у справжній європейській компанії, немов у фільмі.

Далі буде…

oa3qcm14ifk

P\S Офіс знаходиться у самісінькому центрі,  на 8 поверсі, тому там неймовірний вид з вікна і крута тераса з виглядом на КНУ ім. Шевченка.

PP\SS Працівники компанії розповідали, що інколи залишаються подовше на роботі, щоб спостерігати за заходом сонця!