Продоfnbczbkh7s4вжуючи тему всіляких крутих заходів в НаУ «Острозька академія», хочеться розповісти про гру «Мафія». “У місті завелась хтива і підступна мафія. Вона знову у пошуках невинних жертв і свіжої крові.” Оптимістично, чи не так?
Гра організовується один раз на тиждень. Місце і дату зустрічі повідомляють у спільноті https://vk.com/mafia_oa. Особисто я фанатка «Мафії». Ми з однокласниками часто грали в школі цю гру. Але наші правила були значно спрощені, навіть дещо деформовані від загальноприйнятих. А от в ОА «Мафію» організовують на найвищому рівні. Все за правилами справжньої клубної гри: ведучий роздає спеціальні картки, на яких написана твоя роль, є пов’язки для очей, на підлозі розставлені номерки учасників, грає крута музика під час «сну». Ведучий слідкує за всіма гравцями та контролює дотримання правил.
«Мафія» – це хороша можливість отримати корисний досвід і масу приємних емоцій. Отож, майбутні студенти Острозької академії, обов’язково завітайте на гру. Повірте, ви не пожалкуєте про свій витрачений час.3om-ubfpqeq