Для студентів Острозької академії є 9 гуртожитків, один з яких («Академічний дім») є гуртожитком підвищеного комфорту (зі зручностями в кожній окремій кімнаті). Другий, третій, шостий гуртожитки об’єднані у нижнє студмістечко, восьмий, дев’ятий, десятий – у верхнє студмістечко, четвертий, сьомий гуртожитки та «Академічний дім» знаходяться окремо.

Упродовж 2013-2015 років гуртожитки Острозької академії здобувають перемоги в Обласному конкурсі-огляді на кращий студентський гуртожиток, що проводиться відповідно до наказу управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації

Гуртожитки не закріплено за певними факультетами (інститутом). Однак, кожен факультет (інститут) має визначену квоту місць для поселення студентів у той чи інший гуртожиток.

Для поселення в гуртожиток першокурсникам необхідно під час подання оригіналів написати заяву на поселення та надати копії документів, які можуть надавати право на першочергове поселення.

Розміщення студентів у гуртожитках та виселення з них, умови проживання, права і обов’язки, визначено Положенням про студентські гуртожитки НаУОА, іншими локальними нормативними актами університету, договором на проживання в гуртожитку та чинним законодавством.

Розподіл місць проживання у гуртожитках між структурними підрозділами НаУОА (факультетами, інститутами) здійснюється рішенням ректора НаУОА із додержанням санітарних норм за погодженням з органами студентського самоврядування.

Списки студентів на проживання в гуртожитках (відповідно до поданої заяви) готуються керівництвом структурних підрозділів (факультетів, інститутів) і затверджуються ректором НаУОА за погодженням з органами студентського самоврядування.

На підставі рішення про надання місць у гуртожитку ректор НаУОА чи за його дорученням проректор або комендант гуртожитку (студентського містечка) укладає договір із студентом на проживання в гуртожитку і видає йому ордер (направлення), який є єдиною підставою для поселення і проживання у вказаному житловому місці. В ордері (направленні) зазначається адреса гуртожитку і номер кімнати.

Студент, який поселяється до гуртожитку, зобов’язаний особисто пред’явити паспорт і здати завідувачу гуртожитку (коменданту) ордер (направлення) на право зайняти місце в гуртожитку з попередньою оплатою за проживання в порядку та розмірах обумовлених договором на поселення в студентський гуртожиток, але не менше ніж за місяць уперед.

Студенту, який поселяється до гуртожитку, указується його житлове місце, надається необхідний інвентар, а у разі необхідності комплект білизни та перепустка на право входу до гуртожитку. Студент повинен бути ознайомлений під підпис з Правилами внутрішнього розпорядку гуртожитку та правилами техніки безпеки.

Документи на реєстрацію студентів, які поселяються до гуртожитку, подаються адміністрацією гуртожитку (студентського містечка) у встановленому порядку до державних органів, уповноважених здійснювати реєстрацію місця проживання фізичних осіб.

Положення про студентські гуртожитки Національного університету«Острозька академія»

Студентські кімнати

Кімнати відпочинку

Пральня

Кухня

Санвузли

Зовнішній вигляд, хол гуртожитку

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx/1.10.3