mj6ormw1wwk

2q67ambglns

Осінь, як завжди, настала неочікувано. Хоча, мабуть, саме цієї осені я чекала.

Вперше за довгих 11 років я зустрічала День знань на порозі зовсім іншого навчального закладу.

Як я тут опинилася? І сама не знаю.

Острозька академія – це було не те місце куди я прямувала. Тим не менш, зараз я тут.

Гірке розчарування від нездійснених сподівань(е-хе-хе) швидко змінилося радістю, коли я познайомилася із ОА детальніше, зокрема зі своєю групою.

Весь серпень ми нили у бесіді Вконтакті, що хочемо швидше зустрітися. І ось день Х настав.

Це була наша посвята(як я пізніше дізналася, від всіх моїх знайомих, що навчаються в інших університетах, лише у мене в ОА було таке помпезне дійство(ХА-ХА-ХА). Наша група, як і решта телят, перепрошую, першокурсників, відразу стали гуртуватися разом до купи.

Ми усі знову перезнайомилися, хоча багато з ким спілкувалися Вконтакті, та впізнати вживу було важко(ох ці підступні аватарки в соц.мережах).

До речі, насправді нас є дві групи: філологи та літературна творчість, та ми якось не відчуваємо цього поділу, адже більшість пар проводимо разом.

Всього нас є 35 людей, 33 з яких – це представниці прекрасної статі. Також є два хороших хлопця і ми їх бережемо, як зіницю в оці.

Коли ми трохи розговорилися один з одним, то дізналися, що філологія – це такий собі “Клуб розбитих надій”. Насправді багато-хто не планував бути тут, але згодом всі втягнулися і зрозуміли, що то, мабуть,доля.

Ми навіть відчули у собі філологічні нахили, коли жшщикали на зустрічі з представниками кафедри.

Так вже вийшло, що багато-хто залишився в Острозі на вихідні, тому ці дні в нас були насичені спільними прогулянками, де ми і познайомилися ближче.

Виявилося, що філологи – це дуже творчі і креативні особистості.

І ми любимо співати( а дехто ще і вміє!).

Тому надихнувшися острозькими співанками, ми влаштували щось подібне.

От тільки не сиділося нам на місці, тому, напевне, багато жителів міста змогли “насолодитися” нашим співом. Тим не менш, вже дуже швидко у мене виникло відчуття, що мої одногрупники, то близькі для мене люди. ОА – об’єднує!

Сподіваюся, що і надалі все буде настільки круто, недарма ж ми українська філологія гуманітарний факультет!