Четвер 17.11
11:00
Бити мене по руках за те, що так рідко викладаю блоги і гладити по голівоньці за те, що натхнення таки прийшло. А прийшло тому, що сьогодні ВІЗИТІВКА✨. О так, цей час настав: сьогодні на сцену!
Оскільки ще тільки-но ранечок, попереду в мене дооовгі години генеральних репетицій (спеціально пишу в множині, бо відчуваю їх буде енна кількість). Поїхали!

13:15
Перші прогони мали в гуртожитку (стіни, дякувати Богу, вціліли), а зараз повернулись в КМЦ. Знаєте, останні 2 тижні КМЦ наш другий дім, якщо не перший, в Острозі, бо тут – без перебільшень – днюємо й ночуємо! І хоч як це виснажливо, в цьому є якийсь свій шарм:) 15 мега креативних першокурсників і старші курси, які докладають дууууже багато зусиль до нашої, hope, перемоги!

17:10
Знову в гуртожитку.
Вам би бачити яка тут метушня! Особливо в кімнаті, де дівчата:) Мейк, зачіски і фірмові зелені стрічечки у волоссі – то є РГМ! Футболки з логотипом ОА (позичені у половини академії😂) – то є РГМ! Розспівка першої і фінальної пісні – то є РГМ! У нас тут двіж 🙂

18:02
Скоро на сцену йооой…

П’ятниця 18.11
Отжееееее…. У НАС ПРИЗ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ!
Вчора, як бачите, зовсім не було сил писати будь-що. Відчуття були досить змішані: сум, що не взяли перше “переможне” і приємність, що зал оцінив.
А глядачам за підтримку величеезне дякую. Чи можу я передати ті відчуття, коли ти, знервована, стоїш на сцені, і раптом чуєш “Р-Г-М!” ? Чи можу я хоч на 50% описати що робиться всередині, коли вам аплодують після вдалого номеру? Ні, не можу. Бо щоб відчути цей нереальний адреналін і метеликів в животі, це просто треба пережити.
Ми кайфанули. Нереально. І хоч скільки б ми не нарікали на репетиції до пізньої ночі і на виснажливий темп, в якому доводилось працювати – я за цим сумуватиму! Бо за цей місяць активних підготовок ми ще більше зблизились! Ну колииии ще ми матимемо нагоду гризти палку ковбаси по колу в КМЦ і запивати то все чорничним йогуртом?😂 Плюс до того, мені подобалось, що ми здружились з другим курсом 🙂 Чесно признатися – завжди на них рівнялися, а ось тепер мали можливість побути з ними. Як резалт маємо крутий виступ і багацько спільних жартів:)
Дорогі майбутні спудеї, чи варто мені казати ЩО саме я хочу порадити? 🙂 Візитівка то круто, просто майте собі на увазі і не попускайте таку можливість! Обіцяю, сцена вас полюбить. Люблю вас, зіроньки.
Гарної пори доби:)