ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА І СТРАХУВАННЯ

Стара назва спеціальності: фінанси і кредит

Економічний факультет

Конкурсні предмети:

• українська мова і література;
  • математика;
  • історія України, географія, іноземна мова, фізика або хімія.

Причини обрати фінанси в НаУОА:

• навчитесь бути фінансово незалежними, розуміючи сутність руху грошей, знатимете, як змусити гроші працювати на Вас;
  • вмітимете розробляти реальні бізнес-плани, інвестиційні проекти, проводити антикризовий менеджмент;
  • зрозумієте діяльність банківської системи та навчишся працювати з кредитними та депозитними операціями;
  •  знатимете механізм обчислення, нарахування та сплати податків;
  •  умітимете працювати на валютному та страховому ринку.

За спеціальністю «Фінанси, банківська справа і страхування» Ви зможеш отримати:

• ступінь бакалавра фінансів, банківської справи та страхування;
  • ступінь магістра фінансів, банківської справи та страхування;
  • ступінь доктора філософії з менеджменту.

У нас Ви вивчатимете дисципліни:

• фінанси;
  • фінанси підприємств;
  • банківська система;
  • бюджетна система;
  • страхування;
  • податкова система;
  • фінансовий ринок;
  • фінансовий менеджмент;
  • бюджетний менеджмент;
  • міжнародні розрахунки і валютні операції;
  • ділова англійська мова.

Переглянути навчальний план (бакалаврат, 2015)

Переглянути навчальний план (магістеріум, 2015)

Після навчання Ви зможете працювати:

• керівником та провідним спеціалістом в центральних, обласних філіях банків та страхових компаній;
  • фінансовим менеджером та аналітиком на підприємствах, інвестиційних компаніях і фондах, філіях транснаціональних компаній;
  • в державних фінансових установах або здійснювати  власну підприємницьку діяльність та наукові дослідження, у тому числі за кордоном тощо.

Додаткові можливості:

• брати участь у міжнародних студентських обмінних програмах;
  • стати слухачем Острозької академічної бізнес-школи (OAБШ);
  • обговорювати важливі економічні теми з відомими аналітиками, підприємцями, науковцями на різноманітних зустрічах та круглих столах;
  • брати участь у брейн-рингах з питань розвитку різних сфер фінансової системи.

Контактна особа:

Юлія Юріївна

(096) 17-02-500

julia.kharchuk@oa.edu.ua

Відгуки випускників

Скуратовська Ольга,

начальник планово-економічного відділу, ТзОВ “Українські торгівельні мережі”

Рік випуску – 2000

Острозька Академія навчила добувати інформацію з будь-яких джерел, самостійності у прийнятті рішень, привила любов до власної історії країни.

Оксана Тимошицька,

працює у ПАТ Укрсоцбанк Unicredit

Рік випуску – 2009

Навчанням в Академії – це найкращі роки. Спогали про дні проведені в ОА – це лише позитивні емоції сповнені тепла.

Ірина Павлюковець

консультант, група з надання послуг у сфері ведення обліку, складання бухгалтерської та податкової звітностей, податково-юридичний департамент, ПрАТ «Делойт енд Туш ЮСК»

Рік випуску – 2009

Вже, чи лише, 6 років пройшло після випуску з Острозької академії, і я з упевненістю можу сказати, що ні на мить не шкодую про свій вибір як університету, так і факультету. Особисто для мене, навчання в ОА – це величезний досвід, початковий професійний і, що важливіше, життєвий, це школа розвитку мене як особистості. Пам’ятаю, скільки було недоспаних ночей і переживань перед парами та сесіями, але саме такі моменти й підготували мене до подальшого розвитку кар’єри. Навчання в академії дало мені величезний поштовх не сидіти на місці, не чекати поки щось зміниться, а навпаки, стимул постійно розвиватися і випробовувати себе. Дякую, моя рідна ОА!

Богдана Гаврилюк,

спеціаліст з корпоративної та управлінської звітності в ПАТ «Citybank»

Рік випуску – 2009

Економічна освіта дає можливість працевлаштуватись практично у будь-якій сфері діяльності, залежно від ваших вподобань: чи то на виробничому, сільськогосподарському підприємстві, у банківській системі, у сфері страхування чи в університеті. Ви обираєте те, що вам цікаво. При цьому можете займатись бухгалтерією, інвестиціями, закупівлями, вчителювати або ж започаткувати власну справу. Знання економіки полегшують також управління власними фінансами та фінансами вашої сім’ї. Острозька академія ж, окрім необхідних знань, вчить своїх студентів зберігати в професійній діяльності принципи людяності, чесності, етики та здорового патріотизму. А це саме те, що так необхідно нашому суспільству зараз.

Іван Стецюк,

викладач фінансів у Fox School of Business, Temple University США

Рік випуску – 2004

Предмети, які викладаються на спеціальності «фінанси і кредит» в Острозькій академії, надають фундаментальні знання з багатьох галузей і виходять далеко за межі середньостатистичної програми вузу. Саме такі ґрунтовні знання дозволяють випускникам швидко знайти престижну роботу у великих компаніях в різних галузях економіки, допомагають досягти успіху як в Україні, так і за кордоном, та не поступаються знанням, здобутим у престижних вузах США.

Віталій Ундір,

голова Острозької районної державної адміністрації

Рік випуску – 2004

Відсоток працевлаштованих студентів ОА один з найвищих в Україні, ось це головний критерій якості освіти!