Понеділок 19.09
….хоча, by the way, вже вірніше буде сказати вівторок, адже на годиннику 0:00. Перепрошую за відсутність, захворіла:(
Сьогодні будете, любі, слухати про freshers’ daу, що був у четвер. День Фрешерів – це такий собі концерт для першого курсу РГМ від усіх ргм-івців старших курсів. Народ, це настільки атмсферно, що неможливо навіть описати! Ще раз переконалась в тому, що РГМ – то є сім’я.
Я можу довірити вам секрет? Дуже боялась втратити це відчуття великої родини зі школи, адже клас в мене був, на диво, дружнім. Згадую як по 40 раз перепитувала старших друзів про те, чого очікувати, а вони все сміялись і казали що сама побачу:) Сподівання виправдані, definitely.
Що ще з цікавого – сьогодні було перше заняття з вокалу. Отримавши заповітну смс зі словами “чекаємо в КМЦ на 17:00”, підстрибнула від радості і далі весь час була excited 🙂 Власне тому лягаю спати так пізно. До завтра!

Вівторок 20.09
У мами день Народження:) Мамусь, ти це читаєш, вітаю ще раз!
Ніколи досі не описувала самі предмети і пари в уні. Але сьогодні чомусь вирішила спробувати.
Чесно сказати, я вже 1000 раз сказала, що вчуся в раю – гуманітарії зрозуміють – ніякої тобі фізики, алгебри і все інше, на чому в школі я благополучно відсипалась 🙂 Багато-багацько англійської!
Поки що улюблена фонетика:) Згадаєте мої слова, любі абітурієнти, коли весь вересень фрешери будуть ходити по академії, наспівуючи чанти “Hi, how are you? “, а інстаграм буде наповнений фотографіями в легендарних навушниках.
Зараз біжу вправлятись на фортепіано, гарного, а головне продуктивного всім вечора!

Четвер. 22.09
Аяяй, погана Рута пише блог просто з пари фонетики😌
І так, вчора ну зовсім не було сил і настрою щось писати, тому поки ще ранок і четвер ще не встиг принести мені нічого фантастичного, я опишу вчорашній день.
Отже, середа.
Без перебільшень – день був надскладний. П’ять пар і перше заняття з вокалу. Оскільки обіцяла писати лише правду, скажу що до кінця дня я ледь дожила. Події були настільки контрастними, що годі диву даватись. В похмуру погоду, яка навіювала лише депресію рятувало лише декілька речей: чай, музика і приємні люди поряд.
Скажу ще одну річ (і вже останню, бо викладчка здається помітила, що я друкую тут😉) – академія дууже гарна в дощ.
Скоро повернуся, люблю, па:)