Хочеш навчатися на РГМі? Тоді тобі доведеться забути про сон.

Ок, то я жартую, шановні абітурієнти. Хоча, сидіти до глибокої ніченьки доведеться. Але не лякайтесь, не бійтесь, ви потім не пошкодуєте, що вибрали саме цей університет. Я в цьому впевнена. Коли ми приходимо на пари, перш за все ми питаємо один в одного:” Ну що, о котрій лягла спати?”. Хочу вам сказати, що третя година ночі-це ще не рекорд.

За вікном не помітно пробіг другий місяць навчання, а ми все сидимо на парах, на практичних. До цього всього щастя у нас ще  додалися МОДУЛІ. Страшне слово, правда? Хоча, простими словами, модуль-це типу контрольна робота. На цьому тижні у нас було два модулі. Наступний тиждень також не обійдеться без них. Ну куди без модулів студенту, тоді то буде не цікаво. Цього тижня ми мали модулі з практичної граматики англійської мови та з сучасної української літературної мови. Найцікавіший той факт, що вони були в один той самий день, та один за одним, тобто підряд. Але ми вижили, і доволі успішно пережили це) Наступного тижня, в понеділок, у мене будуть знову модулі: з англійської та латинської мов. Тому, треба дужеее добре підготуватись, аби пережити це все знову доволі вдало.

Цей тиждень, як ви вже зрозуміли, був знову важким, як і всі попередні.Повторюсь знову-це просто РГМ, тобто наш вже рідний факультет романо-германських мов, або The College Of Romance And Germanic Languages. Зазвичай, коли кажеш назву свого факультету англійською, то у відповідь чуєш:” Ого, та ти мозок”.

Пари з англійської мови на нашому факультеті проходять по-особливому. Звичайно ,що ж тут дивного ви скажете, англійська-це ж тепер найважливіший предмет у вашому житті. Ми маємо дуже цікаві завдання. От спочатку, почувши завдання, скажу чесно, взагалі не має уявлення того, що це і як це має бути. Я вже розповідала вам про те, що ми мали персоналізувати ідіому, співали пісню, готували новини про те, що зараз відбувається у світі. Тоді я думала, що це crazy. Проте, цього разу нам потрібно було відобразити phrasal verbs. Наша підгрупа поділилась на дві команди, і кожна команда мала відобразити по 9 phrasal verbs. Завдяки чудовій командній роботі, у нас вийшло це круто. Ось ми мали відобразити phrasal verb come into( успадкувати)111

Також цього тижня трапилася дуже визначна подія: відкриття арки, яку збудували при вході на територію університету. На відкритті був присутній не хто-небудь, а сам президент нашої країни. На його прибуття ми чекали дуже довго, проте ми знайшли як себе розважити. Нам потрібно було вигадати нову мову, ми були поділені на команди, потім треба було скласти пісню цією мовою. Це було дуже весело і нам не було нудно чекати президента.

Отже, кожен тиждень на нашому факультеті продуктивний та цікавий. Сподіваюсь, ми переживемо модуль з латини. Ви ж вірите у нас, правда) Маю йти, бо латинь чекає на мене.

Have a nice weekend) See you soon)Believe in yourself) Одягайтесь тепло)

P.S. вчора ми отримали нашу другу стипендію)