Якщо я почну розповідати геть усе, що відбулось у мене за сьогоднішній день, то це займе як мінімум годину часу. Тому опишу тільки саме основне.

Ранок почався не з кави, а із зарядки на стадіоні. О сьомій  годині, коли багато хто з вас ще додивлявся чудові сни, майже всі студенти ОА разом із ректором та деканами підкріплювали своє здоров’я різноманітними вправами. На дворі було страшенно холодно, але це не помішало отримати величезний заряд позитиву на цілий день. Далі на мене чекали 3 пари, які пролетіли дуже швидко. Тепер саме цікаве) сьогодні у нас була неофіційна посвята. Для тих хто не знає – це традиція студентів Острозької академії, коли старші курси одного факультету збираються разом з 1 і таким чином знайомляться. Це не є обов’язковим для всіх. З нашої групи пішло тільки семеро людей і я в тому числі. Було дуже весело. Всі старшокурсники дуже відкриті і доброзичливі. Вони більш детально розповіли нам про нюанси навчання на нашій спеціальності і про те, що чекає нас на 2 і 3 курсах.  Якщо у нас виникнуть якісь проблеми, тепер ми знаємо до кого звертатись. Також це допомогло мені ще більше зблизитись із своїми одногрупниками. Як підсумок я хочу сказати, що цей день ще надовго залишиться в моїй пам’яті одним із найкращих.