Нарешті я маю трохи більше вільного часу для того, щоб заповнити цей розділ блогами, які в голові формуються дуже давно. Зізнаюся, поєднувати навчання з додатковим заняттям важко. Але воно того вартує. Головне – не втрати почуття міри. Гуртки та волонтерство не повинні передувати навчанню у важливості. Відверто кажучи  сама зіткнулася з  проблемою доздач, перездач. Моя порада, якщо хочеш мати гарний загальний бал – не пропускай практичних занять без особливих на те причин.

Ось, і в моєї Д-11 закінчився перший семестр, першого навчального року.

Враження?

Щоб їх сформувати, мені потрібно зараз зібратися з думками, тому що досі не віриться в цю подію. Досі присутнє те відчуття, що завтра вставатиму о 7:00 і буду бігти спочатку у Вінт, а потім в Академію. Так як, потрібно насамперед роздрукувати весь  матеріал на практичні, модулі, іспит. До речі, місць де приймають мукалатуру в Острозі достатньо. Але, це я так жартую, оскільки оцінюю в даному випадку папір, а не інформацію надруковану на ньому. Чому так? Бо, те все що ми отримали за цих 4 місяці в якості знань – це відкриття нової  раніше незвіданої сфери. Коли буденні речі відкривають для тебе з парадоксально ї сторони. І такі й схожі явища теж, мають свої назви  з якими ми познайомились завдяки Вступу до спеціальності та ОНДР.

Ось, ми вже закрили  6 дисциплін. Попереду, в наступному семестрі на нас чекають ще цікавіші (сподіваюся) нові дисципліни.

Час швидкий, навіть мегашвидкий особливо в період сесії. Пригадую зараз всі особливі події, які відбулися протягом цього симестру. Інавгурація, поселення в гуртожиток, ремонт неофіційна посвята в студенти, знайомство з гуртками Академії, перший ефір на Острадіо, Фестиваль ораторського мистецтва, День академії, Флешмоб, поїздка у Львів, Гуртом, отримала Студентський, Візитівка і …. сесія! Насправді, було ще багато супер моментів, але вони теж пов’язані з цими подіями. Напевно найкраще  особисте, що відбувалось  це – здобуття досвіду. Справді, на помилках вчаться та навчають потім інших. Особисто я, можу “десятому розповідати” про те, як важливо НЕ пропускати практичні. Це може мати гіркі наслідки. Аби мати хороший бал, доведеться працювати на кожну із них. А , якщо все ж пропустив, то на це має бути поважна причина і довідка на дозвіл відпрацювання з деканату.  Потім, розпочинається найцікавіше – поєднання позапланових та планових здач. Нічого, пережили, здали.

Насправді, стільки хороших емоцій від першого семестру навчання в Острозькій академії.  Кожному, хто запитує:”Як тобі навчається в ОА?” –  відповідаю, що насправді все супер. Мені дуже подобається навчання саме цьому університеті. Все таки, отримала те, що хотіла.  Прошу сильного вибачення перед читачами блогу, що не писала їх часто. Але, все ж  планую поділитися з  Вами своїми враженнями, очікуваннями-реальністю від навчання в Острозькій академії. Очікуйте відео)