20161024_150356

На жаль, студентське життя – це не лише різноманітні івенти, зустрічі та розваги. Це також модулі, практичні, домашні завдання, тести й таке інше. Від цього не втечеш, це потрібно прийняти як факт.

Останні 3 тижні видалися для групи Ж-11 нелегкими й багатими на практичні заняття. Проте не все так погано.

Раніше слово “практична” асоціювалося у мене з тими роботами на уроках фізики у школі, коли ми тримали кульку на ниточці і рахували, скільки вона зробить обертів. Потім були незрозумілі формули і додаткове завдання “для обраних”.

Тепер ці жахіття закінчились (і почались інші, шуткую). Практичні з журналістики – це корисно і цікаво. Ми аналізуємо видання та матеріали, моніторимо  інформаційні сторінки, читаємо новини.

Що подобається мені в ОА, навчатися тут справді цікаво. Тут поєдналися хороша класична освіта і сучасний погляд на навчання. Гадаю, це стане мені у пригоді при влаштування на роботу 😀