А про те, як інколи важко дістатися до Острога зі Львова після Форуму знають лиш одиниці, які їхали останньою швидкісною електричкою. Таке воно студентське життя.

image
Насправді, мене дуже тішить, що до мого коханого Львова всього 4 години їзди. А не мої 7 додому.

Тиждень знову починається цікаво, а як же інакше?!
Тільки починається з холоду. Такого знаєте великого і всеохоплюючого холоду. Кожен спудей вже встиг згадати про своє улюблене пальто, яке він залишив вдома. Та і взагалі про “світ хоум”.

План сьогоднішньої лекції про цікаве життя в ОА:
– Ідеї в дії.
– Фонетичні серіальчики.
– Жалкіє актьорішки.
– Не все тебе не стане.

1. Ідеї в дії.
ОА – це великий майданчик для реалізації будь-яких геніальних, чи не дуже, ідей. Є бажання? Чудово. Є ідея? Ще краще. Сіли. Обговорили. Напрягли старосту, куратора, студкуратора, Братство Спудеїв, декана і досягли успіху. Просто порада: зробіть так, щоб вас запам’ятали тільки з гарного боку.

image(П.С. Дивіться, який в нас класний цукрик в кафетерії)

2. Фонетичні серіальчики.
Приходиш такий в лінгво-фонетичний кабінет і чекаєш чогось страшного, а потім 1,5 години дивишся улюблені серіали мовою оригіналу. Та я цим два роки професійно займаюся, а тепер мені за це бали нараховують. ІДЕАЛЬНО!

image(Ось вам маленький мотиваційний шматочок промови Джима Керрі)

3. Жалкіє актьорішки.
Я пройшла прослуховування і все ж потрапила у нашу театральну студію. Знаєте, що я зрозуміла?
– Не бійтеся кричати. Навіть “Заповіт”. Навіть на суддів. Навіть, якщо вас виносить з зали тендітна дівчинка на своїх плечах.
– Будьте собою. Інші ролі зайняті.
– Обирайте репертуар під стать своїй душі.
– Не бійтеся сперечатися.
– Жартуйте.
– Будьте божевільними.
– Імпровізуйте.

4. На все тебе не стане.

Знаєте, що в ОА найгірше? Те, що тобі не вистачає часу на все. Ти не можеш розділитися не те, що на три, а навіть на дві частини. І це вбиває. Бо я, наприклад, не потрапила на гру “Що?Де?Коли?” І не побачила, як виграв наш куратор. Я впевнена, що я ще щось пропустила, якість додаткові лекції, якісь цікаві майстер-класи, якісь презентації.

ОА я не можу розірватися, але хочу!

П.С. На правах реклами: Instagram – @efirangel