Знову прошу Вас пробачити мене за мою пасивність. Я думаю ви розумієте, що скоро розпочинається(фактично вона вже почалась) літня сесія, тому я не маю достатньо часу, аби писати Вам про своє навчання і таке інше.

Хочу почати з того, що у нас з’явився новий предмет-лінгвокраїнознавство. Складна трішки назва, правда? Попри трішки довгу назву це є дуже цікавий предмет, який дійсно нам знадобиться у майбутньому. Також хочу розповісти Вам про наше цікаве завдання із англійської мови. У новому юніті ми зараз вивчаємо тему їжа, продукти, кухонні приладдя і т.д. У кожному юніті ми готуємо уікаві презентації. І цього разу не обійшлось без цього. Нам потрібно було не просто розповісти рецепт якоїсь страви, а зробити так наші одногрупники вгадали що ж то є за страва. Взагалі скажу Вам, цей юніт є справжнім випробуванням, бо ми говоримо про багато смачних страв, і після кожної пари доводилось шукати щось поїсти. Особливо важко, коли це перша пара. Тому завжди снідайте перед тим як йти на пари.

Жити одним навчанням в ОА нецікаво. Кожен студент, незалежно від того, який факультет чи який курс, може стати волонтером заходів, які проводяться в академії та в самому місті. Цього тижня в Острозі відбувся ІІ-й щорічний фестиваль для всієї родини Острог Ренесанс. Фестиваль тривав три дні. Я брала участь у родинному пікніку. Я та ще одна моя одногрупниця, проводили майстер-клас з виготовлення монотипій. Виникає одразу запитання, що ж це таке. Окей, зараз все поясню. для виготовлення робіт в такій техніці нам потрібна миска з водою, олійні фарби, розчинник та папір(бажано твердіший, ніж стандартний як в альбомі, краще ті, що для креслення). Це робиться дуже просто. Для цього потрібно просто розчинити олійні фарби та вилити це у нашу миску з водою. Потім прикладємо туди листок і у нас виходить такий цікавий та незвичний малюнок. Це може нагадувати космос. Воно незвичне, але в цьому щось є. Також можна і використати скло для виготовлення такий цікавих картин. Цей майстер-клас був орієнтований на усіх, незалежно чи це дитина чи доросла людина. Скажу чесно, я думала що це нікого, можливо, і не зацікавить. Проте я дуже сильно помилялась. Бажаючих було дуже-дуже багато. Всі були задоволені результатом. Та й взагалі мені сподобався цей захід. Тому, абітурієнти, обов’язково відвідайте і візьміть участь у цьому.

Накінець хочу дати деякі поради абітурієнтам. Зовсім скоро у Вас перше ЗНО. Я дуже добре пам’ятаю себе на Вашому місці, бо то все не було так і вже давно. Насамперед хочу сказати Вам, що то не все так страшно як його малюють, від цього ніхто ще не помирав, і все буде добре. Так, це дуже відповідальний іспит у Вашосу житті. Згодна на всі 100%. Але не треба так переживати. Ось сесія-це набагато гірше, ніж ЗНО. Повірте мені. Хочу дати дві маленькі поради. Перша-бережіть здоров’я перед ЗНО, бо я у свій час захворіла перед першим, але все одно склала. Тому краще бережіться. І друга-не пийте ніякого заспокійливого перед іспитом. Заснете. Не експертиментуйте, це може бути a bad joke of fate. Це просто challenge, який треба пройти.

Отже, вірте в себе і не переживайте) Сподіваюсь, що  напишу Вам ще про щось)

Love RGL because we love YOU)

Good luck!