Все таки, життя в Острозькій  академії різноманітне та захоплююче. Наразі я можу пригадати дуже багато

 

 цікавих моментів із першого навчального  семестру,  розпочинаючи від Інавгурації до Відкриття новорічної ялинки біля головного корпусу. Ось, що я записала про перший місяць навчання у своєму блокноті:

 

“Розпочалась нова сторінка життя – навчання у новому навчальному закладі, що несе за собою нові знання, знайомства, враження. Кожен день – це пізнання чогось нового та все більше і більше інформації.

Перший місяць навчання має важливе адаптаційне значення для студента першокурсника. Тому, не варто дивуватися, що він є важким та меганасиченим. Найцікавішим, мабуть, є формування звички до нового формату проведення занять – 120 хвилин, замість 45 звиклих. Але до цього швидко звикаєш, якщо зосереджуєшся на тому матеріалі, який тобі доносять на лекції. Перший місяць –  це, також, безкінечний пошук аудиторій, знайомство з новими цікавими людьми, перші враження про ОА та перші висновки. Бути спудеєм Острозької академії не легко, але шліфування дорогоцінних каменів теж справа не з простих. Не дарма кажуть, що жертвуючи чимось ми отримуємо щось нове. У випадку студента це – жертви часу, принципів, звичок. А все задля того, щоб стати унікальними, успішними. Вибір має кожен. З перших днів нам чітко дали зрозуміти, що університет не школа. Та, навіть, жартома, заборонили їх порівнювати. А все через те, що студент – свідома, доросла особа, яка несе відповідальність за власні вчинки.  Тому, отримуючи даний статус, ми автоматично маємо слідувати цим якостям. Змушувати ходити на пари вас ніхто не буде це, знову ж таки,- право вибору. Але головним винуватцем кінцевого результату буде його автор, адже кожен отримує так як він старався.

Також, майбутнім студентам ОА необхідно бути готовими до таких частих запитань як: “Чому ви обрали саме цю спеціальність, чому саме ОА?”, “Яка мета перебування в університеті?” “Ким бажаєте стати?” Тому,

рекомендую послідовно шукати для себе відповіді на схожі питання.

Головне не стояти на місці – важливо жити в одному ритмі з університетом. Саме таким чином ви зможете зрозуміти його “родзинки”, особливості. В цьому випадку при нагоді стануть центри формування студентського життя, про які  я писала у попередньому пості. Головна порада, якою я поєднуються цих два блоги – використовувати будь-який шанс для покращення власних талантів, здібностей, реалізації цілей.

В загальному, відчуваю лише приємні емоції та пригадую лише чудові моменти за цей невеличкий, але вагомий період у новому навчальному закладі – Острозькій академії.

До речі, щодо “вагомий”. Варто також пам’ятати, що перший місяць як і перший рік в цілому, формує враження і про вас. Для викладачів та персон довкола ви – чистий листок. Тому, якого забарвлення він набуде, напряму залежить від ваших дій, вашого старання і ставлення до оточуючих. “