Досить довго обдумувала те, про що написати в наступному блозі, адже зі мною нібито нічого значного не відбувалося. А потім дійшла до простого висновку – я сама створюю собі події і пригоди(як то кажуть,на п’яту точку). Тому вирішила поділитись з вами невеличким підсумком мого студенського життя за такий недовгий період перебування в Острозі.

Ось і минуло вже більше місяця навчання в Острозькій академії. Чи стала вона для мене чимось особливим? Відповім не задумуючись – безперечно так.
Ніби й не багато часу пройшло у цих стінах, а я вже так звикла до всього…До одногрупників,предметів,і,навіть,строгих викладачів))Ну а як Ви думали?Ми повинні знати свою справу безперечно. Нас,майбутніх журналістів,постійно закликають брати участь у різних цікавих (та й,по правді, не дуже) подіях. Тут навчання не обмежується сидінням на нудних парах, які ще й тривають ніби вічність. Не можу не згадати про чемпіонат із вирішення бізнес кейсів Smart Challenge (не звертайте уваги на ці розумні фрази), що відбувся в стінах академії. Студенти з різних вишів пропонували своє вирішення певних питань щодо представленої продукції. Декілька моїх одногрупників та я згодилися бути волонтерами на цій події. Зізнаюсь, пояснювати учасникам де знаходяться аудитирії, сама того добре не знаючи, було дуже цікаво))Але відчувати себе частинкою цієї події було безмежно приємно,як і відповідати на питання багатьох людей :”Ви тут навчаєтесь?”

Хочу розповісти про ще одну,мабуть,найважливішу складову приємного перебування в Острозі – оточення. Куди б ти не пішов,де б не приймав участь – поряд завжди приємні люди(ні,ну і винятки звичайно бувають).Тому,не дарма кажуть,що Острозька академія – велика сім’я. І тепер я відчуваю себе її частинкою.

P.S.Дуже сподіваюсь, що трапиться ще безліч подій,якими я зможу поділитися з Вами. Адже як кажуть мої подруги-однокурсниці:”Ми-студенти.Ми встигаємо всюди!”