Привіт усім! Нарешті це сталося: Гуманітарний факультет повернув перемогу через 3 роки після останнього тріумфу!!!
Ще з жовтня наша команда готувалася до цієї грандіозної перемоги. Іноді наші збори були не дуже продуктивні, іноді ми придумували дуже круті штуки, наприклад, наші відео. Так день за днем дата Візитівки все наближалася і за два тижні ми почали реально працювати. Звичайно, нам допомагали практичні поради від Вадима і результативні «пенделі» від Нати))) .
Коли ми почали ставити танець за допомогою 4-курсниці Олі, я зрозумів, що у нашої команди неймовірний потенціал. Всі просто «горіли» прагненням зробити все ідеально. Напевно, не останню роль відіграв той фактор, що в минулому році нашому факультету до перемоги не вистачило менше 0,5 бала… Тому, ми просто забов’язані були вирвати цю перемогу.
Чесно кажучи, на генеральному прогоні ми трохи «залажали». На мою думку, це навіть допомогло ще краще зіграти на наступний день, адже чарівні «пенделі» від Нати дуууже допомагають)).
Наступного дня в усієї нашої команди був дуже хороший настрій. Ранкова репетиція пройшла на «ура», і ми, такі позитивні і натхненні, чекали вечора. Ввечері нам видали наші фірмові чорно-жовті метелики, разом з зам.декана Ларисою Степанівною ми провели святковий ритуал позитиву перед виходом на сцену. Ми виступали першими, а отже, задавали тон всієї Візитівки. Виступ був мега крутим і дуже швидким. Мандраж і оплески – це все, що я запамятав після виступу. Ми отримали кайф від виступу, а це найголовніше.

f_ngicofgle

Потім ми дивилися виступи інших команд, і тішилися з того, що наша планка недосяжна. Однак, коли вийшли на сцену в очікуванні нагородження, хвилювання було. Воно було до моменту оголошення результатів, а далі ейфорія, обнімання з усіма гуманітаріями, сльози щастя у Нати… Наш наставник Вадим відмітив те, що ми не побігли за кубком, коли оголосили про виграш, а стрибали від радощів у своєму командному колі, а це означає, що ми справжня команда…

3v30wjskx4k
Вже зараз пишу про це з приємною ностальгією і сумом, що репетицій в КМЦ більше не буде….
P/S Порада майбітнім першокурсникам – обов’язково беріть участь у Візитівці, бо це – неймовірний крутий початок студентського життя.
PP/SS У переддень Візитівки в ОА приїжджав з майстер-класом мовознавець О. Авраменко, було пізнавально та цікаво.