Що ж, перше вересня минуло, святкова ейфорія потихеньку минала і було зрозуміло, що пора починати працювати, як вірні бджілки.

   Тому, країнознавці почали свою навчальну п’ятницю з предмету, який не кожен осягне – ФІЛОСОФІЇ

   Як нам пояснили, філософія – це не наука, від чого все стало ще складнішим. Але мені вдалось втягнутись в цей предмет, тому побачимо, чим є для мене філософія на перших семінарських і практичних.

   Далі у нас була українська мова. Ставлю 100 гривень на те, що ви думаєте, що “ой, я в школі все вивчив, шо вона мені там буде розказувати”. Ви помиляєтеся. Своїм життєрадісним запалом доц. Мініч Л.С. досягла своєї мети: донесла нам свій матеріал максимально доступно, за що їй щиро дякую.

   Проводилися ці дві лекції, до речі, у чудовій потоковій аудиторії П-3 з зручним та функціональним інтер’єром.

do4vy7wpva0

   Потім у нас була історія України з проф. Павлюком В.В. Якщо чесно, то коли він зайшов до аудиторії, мені стало лячно. Але потім крізь цю принциповість я почав бачити досить гарну людину. Але на замітку майбутнім поколінням: готуйтесь писати швидко, особливо у Павлюка.

   А далі ми повернулись в нашу П-3 на зустріч з ректоратом. Ця зустріч була справді дуже інформативною, де представники ректорату відповіли на найактуальніші питання, які робили головою важкою.

   День завершився в чудовій студентській кав’ярні і разом з сутінками ми зустрічали вихідні, після яких почався новий тиждень нашої цікавої та інтригуючої подоржі “Перший курс”…