Всім привітики))) Сиджу в Академії і згадую всі приємні моменти за перші тижні навчання, а їх було дуже багато!!!
Взагалі, перші дні або тижні навчання в Академії дуже наповненні і в цей час для першого курсу організовують багато цікавого.
Спочатку про навчання.
Звичайно перші пари є більш організаційними, ніж навчальними, але вже з перших днів є багато завданнь на цілий вечір і накопичується багато нових знань.
На РГМ, у першому семестрі я вивчаю такі предмети: Англійську, практичну граматику, практичну фонетику, сучасну українську мову, мовознавство, зарубіжну, інформатику та латину. Всі предмети є дуже інформативними, хоч і не всі мені подобаються😊.

Були деякі пари, на яких просто засинаєш…
На першому курсі є предмет фізична культура. Ні. Це не фізра у школі))) Ми можемо обрати собі той вид спорту, який нам подобається: волейбол, баскетбол, теніс, різні види фітнесу………. І дуже багато інших. Тобто, нам не доводиться знову повертатися на шкільну фізкультуру, а розвивати себе.
Що ж на рахунок дозвілля- це не вмістити в один пост. Тут дуже багато можливостей навчитися чомусь новому, розкривати свої таланти та багато іншого. У нашого потоку був відбір в КМЦ( Культурно-мистецький центр). Особисто я трохи хвилювалася, адже думала, що це буде не просто запис на гуртки, а кастинг, реальний відбір. Але це було дарма, бо це був звичайний запис до гуртків( в моєму випадку).

Вже дуже чекаю перших занять, хочеться чогось нового та цікавого. Уже неділя , ще  маю зробити багато завдань. Обов’язково вам все розповім і  усім з вами поділюсь. До зустрічі))))