adcqjl-ix3k
Нарешті настав той час, коли я можу заявити: я – спудей Національного Університету Острозька академія!
Досі не можу повірити, сприйняти реальність, адже моя мрія стала дійсністю. Для мене Острозька академія – особливе місце, стіни якого приховують таємниці, величну історію та вражають атмосферністю. І ось я стою перед її дверима, що поведуть мене у вир студентського життя, відчуваючи мурашки на кожному сантиметрі свого тіла. Хвилювання заполонило мої думки. Як же хочеться щоб усі мої очікування були реальністю!
Поглядом шукаю їх, своїх одногрупників. Звичайно,ось і вони, такі ж схвильовані як і я, зустрічають кожного сяючою усмішкою. Я відразу зрозуміла що з ними відчуваю себе впевнено. Вони-моя новоспечена острозька сім’я, найкраща група серед всіх – Ж-11.
Треба зазначити, що до сьогоднішньої зустрічі на посвяті, ми вже були досить добре знайомі;) Завдяки соціальним мережам та студ-куратору Віталії, котра в свою чергу розповідала нам тонкощі студентського життя та відповідала на наші часом безглузді питання(окреме їй за це спасибі).
Посвята тільки розпочиналась – нам видали мантії. Одягнувши її, відчуваєш себе дійсно особливим, ніби доповнюєш своєю присутністю це свято.
І ось почалось урочисте дійство, під час якого ми мали змогу ближче познайомитись з викладачами різних кафедр, ректоратом та один з одним.В такі моменти хвилювання неминуче, але ці щасливі миті того варті.
Ректор, Ігор Демидович, проголошує урочисту промову, а далі ми впевнено і щиро обіцяємо “…бути гідним традиціям Національного Університету Острозька академія…” та “…ніколи і ні в чому не зрадити чесноти студентського братства…”
Цього року привітання для студентів від Пасічника Ігоря Демидовича є девізом, з яким ми з упевненістю крокуємо в новий навчальний рік: “Якщо хочете бути мудрим-працюйте як бджоли”. Адже як він зазначив, студенти Острозької академії – інтелектуальне обличчя української нації.
Пізніше в нас була інавгураційна лекція з українським літературознавцем і політиком – Жулинським Миколою Григоровичем. Це людина яка несе через роки набутитий досвід та охоче передає його майбутнім поколінням. Він розповідав нам про повоєнні часи, своє дитинство та студенство. Микола Григорович став прикладом для багатьох, уособлюючи у собі мудрість та жагу до життя.
Офіційна посвята завершилась, але святкування нашої групи Ж-11 продовжувалося ще досить довго. Для спудеїв влаштували чудову,атмосферну співанку, як завжди в найкращих традиціях Острозької академії!))
Отже, моя мрія здійснилась, і я вірю що це не просто так.  Бо я є частиною найкращого університету України – Острозька академія!

iohs6vqzpfm