Перший день. Місія виконана

Такий довоочікуваний перший день навчання… Тривожно і цікаво водночас.
Окрилений прекрасною атмосферою співанки, я їхав у гарному настрої до закладу, на який я поклав великі надії та сподівання. Йдучи до академії я побачив пару випускників і так символічно попрощався зі своїм шкільним минулим і впевнено йшов назустріч холодному ранковому вітру та невідомим вершинам. Це такий невеличкий ліричний відступ для любителів ностальгії))
Отож, прийшовши до Першого Спудея першим, я чекав всю групу, а потім ми дружно чекали нашу студентську «старшу сестру», друга і порадника на найближчий рік, студкуратора Віту, яка провела нас до аудиторії. Всі три пари були запланові в 68 аудиторії. Чесно кажучи, мені здалося, що до кінцевого пункту нашої дислокації ми йшли вічність, адже навіть не думав, що в ОА існують такі закапелки. Вже з перших хвилин першої пари стало зрозуміло, що безтурботне шкільне життя закінчилося. Дав це зрозуміти список літератури для самостійного опрацювання довжиною в один аркуш…
Загалом пари у п`ятницю минули швидко, у нас стільки було питань, що викладачі лише й встигали відповідати. І ще мене здивував факт, що вже на першому курсі треба писати курсову, не думав, що все буде так серйозно з першого дня..
Після пар у нас була зустріч з ректоратом. Зустріч була у такій величезній потоковій аудиторії, П- 5, не являв, що така величезна зала можу би в академії. На цій зустрічі, пан Ректор відкрився для мене зовсім з іншого боку, якогось такого радикального і консервативного лідера. Але це його погляди і його думки, які безсумнівно мають право на повагу, адже він , то ОА, а ОА – це Пасічник. Зустріч з ректоратом тривала більше ніж академічна година, тому що кожний представник ректорату розповідав про свій пласт роботи у навчальному закладі. А це значить, знову купа нових імен, посад та регалій і тільки встигай «переварювати», як каже наш один викладач). Було цікаво слухати кожного, приємно те, що усіх своїх колег – підлеглих Ігор Демидович представляв з особливою шаною та любов`ю. Ось саме за таке відношення між людьми я і полюбив ОА. Після закінчення пар ми всі швидко розійшлися, адже потік приємних знайомств, знань і емоцій неймовірно втомлює.
Ось таке воно перше серйозне знайомство з найпершим освітнім закладом у західній Європі.
P/S Після першого дня, я вже знав чим відрізняється Бакалаврська робота від Магістерської, прогрес))

PP/SS У цьому блозі слово “перший” лідирує за кількістю згадувань, сподіваюся, що це слово супроводжуватиме мене усе студентське життя)

yczellp4axw