Усім важко адаптуватися до шаленого темпу після літнього релаксу (хоча який там релакс). Саме у цьому і полягало пекло першого тижня навчання в ОА. Гадаю, в усіх в стрічці новин в “ВК” був бум “мемів” про важкий перший студентський тиждень першокурсника. Я можу сказати, що дійсно, запитання “ДЕ ЦЯ АУДИТОРІЯ???” звучало дуже часто на той час. Але дай, Боже, здоров’я жіночкам, що сидять на першому поверсі центрального корпусу, які завжди підказують шлях до “скарбів”. Я люблю квести, але не за 15 хвилин(.

Сподіваюсь, цей крик душі не відлякав вас від подальшого читання цього блогу, тому я переходжу одразу до навчального процесу. Цього тижня ми познайомилися з новими предметами і новими викладачами.

Політичні студії почалися з вчень Стародавньої Греції. Я не можу сказати, що це супер-цікаво, але я очікував дійсно більшого від цього предмету. Інформатика була більш цікавою і було добре те, що нас не почали напружувати якимось мовами програмування і робити з нас “айтішніків”. З фізкультури я звільнений (ЯСССС), тому можу сказати лише про те, що цей предмет просто є. ОНДР (Основи науково-дослідницької роботи) мені сподобались заявдяки викладачеві, А САМЕ ШИШКІНУ ІВАНУ ГЕННАДІЙОВИЧУ, але не будьте з ним фамільярним, бо все-таки повинно існувати певне обмеження між студентом і викладачем (принаймні, вікове) і нахабніти теж непотрібно. Підхід до розподілення на групи з англійської мови також був незвичним, але про це окремо.

Про зустрічі того тижня: зустріч у бібліотеці з її представниками дійсно показала нам, як ПРАВИЛЬНО користуватися бібліотекою, адже у ОА вона незвична і, можливо, надто сучасна для тих, хто звик до старих запилених нічим не цікавих приміщень.

Хочете ще один аргумент на користь ОА? НА ТЕРИТОРІЇ ОА Є П’ЯТЬ СТУДЕНТСЬКИХ КАФЕ, ОДНА СТУДЕНТСЬКА КАВ’ЯРНЯ І СТУДЕНТСЬКА ЇДАЛЬНЯ. Голодним ви тут не залишитесь, це точно. Бажаєте фаст-фуд? Будь ласка, в вашому розпоряжденні студентські кафе. Хочете солоденького? Вам в кав’ярню. Хочете добре пообідати? Все просто – тобі в їдальню! Ну і прикріплю фотографію свого прекрасного поїдання паніні (дізнаєтесь тут, що це таке).
vb9epfvadyi

На цьому тижні було ще багато чого цікавого і тому про певні цікаві моменти тижня, які чимось відрізняються від звичного навчального процесу, я буду розповідати у окремих статтях.