Пари, пари, пари… Ніби й різні, але, часом, такі однакові. Але ось він, промінь надії, запорука прекрасного дня – екскурсіяяяя!!! Автобус відвозить нас до місця призначення – Рівне. Були коли-небудь у цьому затишному містечку? Ні? То, ласкаво просимо! Обіцяю показати вам найцікавіші місця та пригостити найсмачнішою кавою:)
Отже, повернемося до мети нашого приїзду – навідатись до Рівненської обласної державної телерадіокомпанії. Вкотре пишу в блозі, що не люблю екскурсії, де тітоньки занудно розповідають  історію походження\винайдення\заснування\ чого-небудь. Але коли ти усвідомлюєш, що це стосується твоєї майбутньої професії – боїшся пропустити хоч якесь слово.

Екскурсія була і справді пізнавальною, адже нам показали де і як працюють журналісти, апаратуру, студію, та навіть дали змогу відчути себе у ролі ведучих (що,власне, було найприємнішим). Також ми бачили як записується радіо-ефір, словом, відчули себе частинкою того дійства.


Опісля ми мали змогу взяти участь у дискусійному клубі “Чи створить ЄС робочі місця для молоді?”, куди нас запросило Представництво Європейського Союзу в Україні. Журналісти ж мають орієнтуватися у всіх сферах суспільного життя.

Ось,  здається, і завершився цей активний день. Але ж студенти завжди знайдуть спосіб, як внести ще більше яскравих фарб в буденність. Автостоп? Таак, звичайно!) По-перше. економія грошей. По-друге, так веселіше (порада: нікооли, просто ніколи не подорожуйте стопом самі без досвіду). Отож, трішки показавши Світлані, моїй одногрупниці, красу рідного міста, ми почали мандрувати в напрямку Острога. Світлана сказала, що я щасливчик, адже довго чекати нам не довелося, та й машина довезла нас прямісінько до місця призначення.

Кінець. Це був хороший кінець дня. Ми відчували себе втомленими, але щасливими. Тими, хто насолоджується студенством. Головне – все робити з розумом.)

Зсилаючись на весняний настрій, хочу побажати вам – нехай ваше студенське життя буде як автостоп – неочікуване, часом ризиковане, але таке приємне.