Новий тиждень, а я уже хвора)
Ось і наступив другий тиждень навчання в Національному Університеті “Острозька акдемія”. В понеділок у нас були пари з нашим куратором. Це було надзвичайно цікаво та весело, адже на парах Супруна Володимира Миколайовича, я думала, що у мене відпаде рука та закипить мозок. Та як би там не було, його лекції цікаві та повчальні ( не дивлячись та те, що ми вибчили багато інформації).

Сьогодні наша Вікторія Михайлівна проводила з нами надзвичайно цікаві тренінги, в яких ми відчули себе наче в справжній редакції)) А потім ще фотосет, матеріал якого я пізніше закину в мій блог.
Нині кінець вівторка, і у мене лише 2 думки під кінець цього дня. Перша: я хочу в садочок. поспати на обід. Напитись смачного какао, і не вчити ніяких лекцій. Друга ж: дожити хоча би до п`ятниці.

Все таки життя студента це надзвичайно важко. Уже з перших тижнів я дізналась, як сильно хочеться їсти після пар, але як лінь щось приготувати. Як не висипатися через лекції які ти пишеш до другої ночі. Як це стояти в черзі за кавою коли перед тобою ще 30 студентів, а у тебе перерва 10 хвилин. Як скорегувати свій час, коли ти хочеш приймати участь всюди, де лише можливо. І найголовніше! Як з температурою в 38 і 4 прийти на пари, і робити вигляд, що з тобою все гаразд. Оце голова болить, нічого не хочеться, а ти сидиш і згадуєш слова Ігора Демидовича “наші студенти на пари навіть мертві приповзають, адже не хочуть потім пари відробляти» і думаю «хмм, був правий все таки». Наразі дуже багато інформації дізнаємося) Багато нового та цікавого)) І як би там не було, мені це подобається. Навіть подобається те, що я хоч і хворію, але до кінця все це вивчаю) І це надзвичайно круто.