Хей, привіт всім) Я знову з вами. У нас сьогодні вихідний! Та всі сьогодні відпочивають. Я страшенно рада, що сьогодні можу поспати довше, бо не треба вставати о 6:30, аби встигнути на маршрутку. Отже, мій тиждень в ОА. Поїхали)

Цей тиждень був дужееееее важким😔 Лекції вже завершуються, розпочинаються практичні, тести, і ти розумієш, що гальмувати нема коли. Потрібно тяжко працювати, аби бути найкращим студентом в академії. Я зрозуміла, що не вмію правильно розраховувати свій час. Так, зрозуміла це під час другого місяця навчання тут. Так, so slove, знаю😞😄 Саме тому сиджу на домашній завданням до глибокої ніченьки. Тому, 11-класники, коли ви вступите сюди, правильно розраховуйте свій час. Це дуже важливо для успішного студента. Так, файні бали в ОА з неба не падають. Цього тижня у нач була найперша практична, та й ще з такого важливого предмета як сучасна українська мова. Якби ви знали, як ми переживали, адже з цього предмета отримати високі бали важко. Хочу сказати, що ми віднеслись до підготовки до практичної дуже серйозно. Наскільки мені відомо, п’ятірку отримала лише одна людина. Ні, то, на жаль, не я😞 Своїм балом я не дуже задоволена. Маю трояку😪 Але це трішки краще, ніж нуль. Трішки. Ну що маємо, те маємо. Наступного тижня знову практична з СУЛМ( сучасна українська літературна мова). Тому, потрібно готуватися набагато краще, а не робити все в останній момент. Не робіть так ніколи. Потім матимете проблеми.

Ще цього тижня ми мали тест з інформатики. З ним у мене також не склалося. Знову та ж проблема. Почали пізно готуватися. А ще в той день зі мною сталася пригода, яку зараз вже я згадую з посмішкою. Проте, тоді було не до сміху. По дорозі в Острог у нас зламась маршрутка. І нас висадили десь біля якогось села, де нічого і нікого не було. Слава Богу, чекати наступний автобус довелось не довго. Та я все-таки встигла на пари і не запізнилась.

Ну що не буду більше про погане. От знаєте, я дуже рада, що у мене є такі класні однокурсники. Мені дуже подобається, що ми не забуваємо про дні народження одне одного. Ми намагаємось всіх привітати, приготувати сюрприз, не зважаючи на те, що у нас не опрацьовано 45 запитань з інформатики і не написаний конспект з СУЛМ. Ще ми допомагаємо однк одному. І ось тому я їх люблю😚

Ще цього тижня мені вдалося відвідати дуже цікаву лекцію із соціоніки. Скажу чесно, дізналась про соціоніку місяць тому. Отже, якщо серед фрешерів 2017 року знайдуться ті, хто таким цікавляться, знайте,  тут таких людей багато.

Також цього тижня ми отримали студентські квитки. Нарештіііііі)😃Чекали давно. Тому, тепер є підтвердження того, що я вже студент.

Як ви зрозуміли, тиждень знову був продуктивним. Заробили трішки балів. Всі дуже втомилися. Повторю вкотре- ми ж РГМ) Наостанок хочу додати: ніколи, чуєте, ніколи, НЕ ГАЛЬМУЙТЕ! І не бійтесь відповідати. Все залежить від вас. Все у ваших руках. Успішний студент повинен вміти контролювати свій час і не боятися відповідати, навіть у наймуворішого викладача, якого бояться всі студенти. Високий рейтинг з неба не падає, пам’ятайте про це)😉

Що ж, маю йти, дефініції чекають на мене) Have a nice weekend) See you soon😉😊