Добряче відпочивши вдома на вихідних, я розпочала новий навчальний тиждень. Через те, що у середу вихідний, то нам поставили сьогодні 4 пари( І перша з них – це практичне заняття з мови).

Іноді буває таке відчуття, що я вступила в ОА не на факультет політико-інформаційного менеджменту, а на гуманітарний. Майже кожного дня у нас практичні, практичні, практичні. Оххх…

Також сьогодні була передостання футбольна гра нашого факультету. Ми змагалися з міжнародними відносинами. Чим ближче фінал, тим цікавіше спостерігати за тим, як розвиваються події. Це було щооось. Такої гри не було вже давненько в Острозькій академії. Як ви думаєте, хто виграв??? Виграв-ПІМ. З рахунком, якого ніхто не очікував – 17:18. Можна подумати, що команди грали без воротарів, але вся справа у тому, що в кінці 2 тайму був рахунок 1:1 і забивали пенальті. Емоції просто вирували у вболівальників. Кожен горів бажанням, щоб його команда перемогла. Удача усміхнулась нам і в наступний понеділок ми змагатимемось за 1 місце з факультетом права. Але не зважаючи на те, як ми зіграєм, наші пімчики для нас – найкращі!