Привіт! Зізнаюся чесно і відразу – минулого року, коли читала блоги першокурсників, то думки були такі: «ну коли вже новий блог», «чому в блогерів економістів найменше блогів?», «ну навіщо братися за таку справу, якщо не можеш вчасно написати і викласти свій блог», а тут… Вирішила я взятися за цю справу, думала, що покажу як часто треба блоги писати, а вийшло так як вийшло: декілька блогів є у папці «Блоги», декілька просто на робочому столі, і всі вони НЕДОписані. Що ж, нарешті сьогодні я вирішила таки дописати деякі з них. Перші тижні навчання просто пролетіли. А цей тиждень розпочався чудово. Нам нарешті повідомили коли буде вручено студентські квитки.

Сказати що вручення пройшло прекрасно – не сказати нічого. Зайва проведена в академії година вільного часу нікому не піде на шкоду, а в нашому випадку – лише на користь. З вашого дозволу розкажу дещо детальніше. В назначений день, коли нам повідомили що по квитки доведеться йти після пар, ми були дещо засмучені, але думка, про те, що в тебе нарешті буде офіційний документ, який засвідчує не тільки твій соціальний статус, а і «стан душі», зігріває. Не важливо наскільки ми тоді були змучені парами, всі – без виключень, прийшли знову до академії, і в радощах чекали на початок.

Все розпочалося із вітання нашого декана. Теплі слова, сказані нею, здається, зігрівають і досі. Чудові ведучі все більше і більше піднімали нам, вже і так, гарний настрій . Цей вечір подарував нам масу відкриттів. Те, що на економічному факультеті навчаються лише талановиті особистості, ми зрозуміли вже давно, але сьогодні ще раз в цьому переконалися. Церемонія вручення тривала недовго, але ми хотіли ще. Старшокурсники продумали все до найменших дрібниць(сказати що ми були здивовані коли оголошували кожного з нас – не сказати нічого).

Економісти в «Острозькій академії» дуже талановиті і всебічно розвинуті особистості (скажу вам по секрету: «Танцювальні і музичні колективи в академії – це просто БОМБА» Все це чарівне дійство нам організовували наші куратори. Ми за це їм дуже вдячні. Я сподіваюся, що будучи третьокурсницею, буду менш лінивою. Я обов’язково візьму участь у врученні студентських квитків майбутнім першокурсникам. P.S. ,,Студент – це не соціальний статус, – це «стан душі»’’. Людмила Василівна Козак