Навчання в академії з кожним тижнем стає все жорсткішим і жорсткішим. Менше лекцій, більше практичних, на носі модулі…

Коли спиш по три години, а в жилах замість крові тече кофеїн, боїшся забути власне ім’я, то починаєш істинно розуміти кинуту, ніби ненароком, фразу “Welcome to the hell”.

Острозька академія пропонує безліч розваг. Хочеш ходи на кінопокази, різноманітні розважальні шоу, на кшталт “Гуртом” та “Візитівки”, ігри, як “Мафія” та “Що? Де? Коли?”, займатися спортом, журналістикою, волонтерством, але перш за все ти повинен тут вчитись.

Не одна ніч проведена в обнімку з книжками й конспектами і ось ми, вже більше схожі на зомбі чи овочів, ніж  на спудеїв, підтримувані лише кофеїном та адреналіном, сидимо на фінальному модулі з ПГ (політична географія). Насправді всі хвилювання були зайвими. Екзамен пройшов якнайкраще. Плевако Ігор Григорович справді той викладач, який може дати конструктивні знання і надихнути на навчання. Втім, як і всі викладачі нашої кафедри.

Можна вважати, що ми вже однією ногою переступили ту межу, за якою кожен стає справжнім студентом. (Перший екзамен складено!) Тепер тільки залишається дочекатись результатів, ну, і наступних модулів.