Я навчаюся в Острозькій академії вже майже два місяці. Важко в це повірити, адже час іде неймовірно швидко. Скільки практичних, лекцій, культурних заходів, походів у кіно, на футбол!                            Отож все по-порядку.

Перші тижні в ОА проходили повільніше і менш нервово. Ми відвідували тільки лекції і мали дуже багато вільного часу. Але так було не довго, бо розпочалися практичні. Знову недоспані ночі з конспектами, перші здивування чому лекції читає один викладач, а практичні проводить інший, перші виступи на семінарах і, звісно, перші високі бали. Я дізналася, як це, коли немає першої пари (а іноді навіть і другої). Скажу чесно: це прекрасно, бо ти маєш більш, ніж годину додаткового сну.

Та найбільше мені, як правнику, запам’ятався  тиждень права присвячений дню юриста. Це насправді дуже класно, коли можна впізнати студента інституту Малиновського тільки по одягу (всі були дуже святкові і водночас дотримувалися ділового стилю, як годиться майбутнім юристам). Розпочалося наше святкування урочистим відкриттям, де нагороджували найактивніших спудеїв. Також нам створили фотозону. Отож багато сторінок у соцмережах поповнилося такими фото.

Несподіванкою став подарунок від економічного і гуманітарного факультетів. Вперше був проведений  квест «Instagram Challenge», де учасники зробили дуже оригінальні фотографії. Інститут права здобув перемогу, що свідчить про багатогранність правників, їх талановитість і креативність. А у четвер відбувся святковий концерт, де студенти жартували, співали, танцювали, робили смішні постановки з викладачами. Час пролетів настільки весело, що поверталася я додому дуже пізно.

Острозька академія надає нам багато можливостей для реалізації, які потрібно використовувати, бо це наше студентське життя.