Всім привіт,  мене звати Катя. Я студентка першого курсу Острозької Академії, Інститут права ім. І. Малиновського. Я вам розкажу все , що тут відбувалось за ці два тижні.

Процес інавгурації пройшов казково. Ми були одягнені в сріблясті мантії, які сягали підлоги та переливались на сонці, мов Північне сяйво.Це було схоже на постанову в театрі, а не на звичайну, нудну, давно всім знайому посвяту в студенти. Це було настільки захопливо. Відбувалась невелика вистава. Ми ніби пірнули в ті часи, коли була заснована академія. Це було настільки емоційно, що неможливо було відірвати очей. Потім на сцену підіймались люди, які відіграють важливу роль в житті академії ( ректор, мер і т.д.). Деяким вручали мантії. Кожен бажав нам, щоб саме в академії ми прожили найцікавіші та найяскравіші моменти свого життя. Після посвяти ми познайомились з нашим куратором.

Ви напевно думаєте, що в Острозі нічого робити, крім того, щоб вчитися. “Острог-село”. Але ви не праві. В вечері після посвяти, нас чекав,такий собі захід, називається ” Співанки” . Це дуже атмосферне дійство. Хлопці грають на гітарах та співають знайомі нам пісні, а ми підспівували. Пісні які лунали були дуже гарні.

Академія нам запропонувала зайняти свій вільний час з користю. Кожен з вас подумав ” Напевно змусять,щось робити”. Але ні, такого не сталося. Нам запропонували роботу волонтера. Хтось з вас подумав ” Нудно”. Але ні. Ми допомагали в деканаті. Ти відчуваєш ту відповідальність, що лягла тобі на плечі. Ти відчуваєш себе повноцінною дорослою людиною. Це було прикольно.

Також був організований відбір у театр. Кожен, що має здібності до цього може пройти відбір, показати свої здібності. Також був відбір на футбол, для хлопців. Але ми дівчата змогли просто піти і подивитись, як грають. Було неважливо, що ми дівчата майже нічого не зрозуміли, зате ми ближче познайомились зі всіма. Був організований перегляд фільму, за досить низьку ціну. Фільми, які показували називались ” Я з тобою” та ” Жива” . Нам запропонували вступити в Лігу Студентів АПУ. Я погодилась. Нам мають проводити різні заходи, типу лекцій. На який будуть присутні спікери ( відомі та перспективні юристи ). Ми зможем задавати їм питання, вести дискусію. Вони поділяться з нами своїм досвідом. Загалом життя в академії повно подій. Життя тут тече рікою.