zpba9ix8xr8   Острозька академія – це виш, який дає своїм студентам не лише непоганий диплом, але й безцінний досвід та можливість практикуватися. Зокрема, для майбутніх журналістів тут є одне класне місце – J.Lab.

Тут ви можете працювати над крутими проектами (використовуючи різне обладнання, до речі), писати статті на сайті ostroh.info, створювати інфографіку… Одним словом, робити різні кльові штуки!

Цього тижня Роман Тарасович та студенти 2-3 курсу презентували нам  лабораторію, а потім ми навіть змогли посидіти на справжній планірці, де обговорювали шляхи розвитку сайту і найближчі події нашого міста.

Усім нам надзвичайно цікаво приєднатися до цієї активної і творчої команди, яка ніколи не сидить на місці і створює всередині академії своє справжнє маленьке ЗМІ. До речі, двері J.Lab відкриті не лише для майбутніх журналістів. Долучитися можуть усі студенти, які хочуть спробувати себе у медіасфері та навчитися чомусь новому 😉