Три тижні. Три різних міста, нові та старі знайомства і море надзвичайних вражень. Чи було б так, якби  навчалась у великому місті? Не думаю.

jo9hyt0ecg0Перша подорож була абсолютно спонтанною. Ну як абсолютно. Вже кілька років я спілкуюсь з одним класним хлопцем із Ужгорода. У моїх далеких планах був візит до цього міста, і несподівано я наважилась зробити цей план реальністю. Чи пошкодувала я про ніч, проведену на вокзалі, галас у потязі, бруд на черевиках у кінці кінців? Ані краплі! Натомість я побачилась з близькою мені людиною, а також скуштувала бограч та відчула незвичайний, автентичний Ужгород. Навесні я же повернуся сюди подивитись на сакуру 🙂

Вже за тиждень я була у Хмельницькому. Тепер – не з туристичнимstads4gqx5g візитом. Ми з Оксаною, файною дівчиною з Рівного, взяли участь у першому турі ЗУДЛу. Простими словами, у дебатному турнірі. За тиждень до цього ми готувалися, дебатуючи на різні теми по телефону. І хоча на турнірі ми отримали не дуже багато балів, ми прекрасно провели час та отримали справді крутий досвід. Як сказала Оксана: “Я помітила одну кльову річ. Твій вихід із зони комфорту”. Тепер готуємося до турніру в Одесі!

qrntz3grypaЛогічним закінченням такого “туру” стала поїздка на Новомедіа-форум, що відбувався у Києві. На Новомедіа виступали цікаві та досвідчені спікери – журналісти із найкращих українських видань та телеканалів. Вони давали корисні поради, розповідали про свою роботу. Одну важливу річ я зрозуміла саме на цьому форумі. Жоден журналіст, та й жодна людина не дасть тобі універсального секрету успіху. Яким би успішним він сам не був. Тому що ми самі повинні знайти ту стежину, ту нішу, яка буде саме “нашою”. І це теж класно. Це наше життя, і ніхто не знає, як воно складеться. Це залежить трішки від долі, трішки від людей і на 90% від нас.

Мама з іронією запитує, чи не наїздилась я ще. Насправді, подорожі трохи втомлюють. Проте вони дають зрозуміти одну штуку. Не буває поїздок ,коли все ідеально. Будуть тисячі незручностей, через які ти подумаєш: “боже, чого ж мені не сиділося в тому Острозі?”

Але будуть мільйони приємних моментів. Нові знайомства, незабутні враження, досвід. Подорожі показали мені, що ніщо не є абсолютно поганим. Потрібно лише пошукати іншу сторону. І частково цю можливість дав мені Острог. Чи поїхала я б кудись, навчаючись у Києві? Сумніваюсь.