Привітики) Дні в ОА просто летять. Планувала блог написати ще в четвер. Потім я розлінувалася і відклала цю справу на п’ятницю. В п’ятницю я поїхала додому (перший раз, коли поїхала на вихідні з Острога через 2 тижні, а не через 4 як зазвичай). Ну дома (хочете вірте, хочете не вірте), взагалі часу не було. Ну можна сказати трохи відпочила. І тут мені щось освітило, що сьогодні вже понеділок (мабуть люстра в гуртожитку, яку не зрозуміло з яких причин змінили з 3-лампочної на 1-лампочну (не знаю чи взагалі так можна писати)). Прийшла ось з пар, і на радощах, що можна ще 1 день підготуватися до колоквіуму з ІЕВ (Історії економічних вчень), вирішила що треба написати блог. Такий довгий вступ роблю бо не знаю про що писати. Жартую (ЖАРТІВНИЦЯ ПРЯМ ВІД БОГА, ЧИ ВІД ХРАМУ, НЕ ВИРІШИЛА ЩЕ). За минулий тиждень сталося дуже багато чого цікавого. В четвер до нас приїжджали учасники Х ВІДКРИТОГО РЕГІОНАЛЬНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ З ЕКОНОМІКИ ТА ПІДПРИЄМСТВА «МОЇ ЗНАННЯ СЬОГОДНІ – МІЙ КАПІТАЛ ЗАВТРА». Учасники просто молодці. Було 10 різноманітних команд, які представляли свої БІЗНЕС ПРОЕКТИ. І щоб ви зрозуміли, це були не просто якісь ідеї типу Як заробити на перепродажі одягу в власному інтернет магазині, а реальні думки, втіливши які реальність згодом можна добре заробити. Особисто мене найбільше зацікавила ідея з доставкою ключів, піци, різноманітних товарів за допомогою дронів (прикольно правда?). Любителі корисної і здорової їжі 100% оцінять ідею рівненських школярів, відкрити кафе де будуть готувати саме таку їжу. Справжні ОАшники-бджілки будуть раді почути, що саме вони надихнули школярок організувати справжню пасіку, яка буде не лише місцем відпочити для туристів, а і стане повноцінним постачальником натурального меду. Команда НЕП-2 представили дуже круту ідею наукових економічних пікніків, вони відразу показали чим будуть займатися, і вже продемонстрували як працювали із учнями 6-7 класів (цукерки з баночки з Нобелівськими преміями дуже смачні, дякуємо)))))). Гарний такий хлопчик розказав усім присутнім як можна організувати оригінальну слимакову ферму. Мене дуже вразило, як учні вміють зацікавити. Бізнес-плани школярів мені здалися майже досконалими. Всі з такою впевненістю розповідали нам про свої плани, перспективи розвитку, навіть розрахували коли окупляться всі ці проекти, та через скільки часу витрачені гроші обернуться в дохід. Я з радістю вам розказала б про інші бізнес-ідеї, але сама не мала змоги їх бачити (контрольна – це святе). Думаю це були класні проекти, які точно варті уваги спонсорів, і гарної оцінки компетентним журі. І до речі, на втілення одного з цих проектів мають виділити гроші, і щось з цих проектів має бути справді реалізовано. Це була дуже крута подія в ОА. А ще в четвер в нас в академії, обирали Міс-Гальшку 2018. Це була 20 щорічна така подія. Цьогоріч перемогла представниця Гуманітарного факультету – чарівна дівчина Алла. На мою думку всі учасниці достойні такого титулу. Звичайно представниця Економічного факультету – Роксолана Лисак (вона кібернетик, підписуйтесь на неї в інсті @20roksa18) – для нас найкраща. Ми любимо тебе!!!!! Всі хто хоче подивитися відео з цього конкурсу, чекайте його на ЮТУБІ. А поки можете новинки почитати в фейсбуці. Там багато цікавенького. P.S. До речі, АБІТУРА, як ваше ПЗНО? Як ваші перші враження? Пам’ятаю себе в ці дні, то до мене краще було не підходити і не чіпати ні словом ні ділом. Якщо вам не важко і знайдете вільну хвилинку, буду дуже щаслива почитати ваші листи про цю подію. Пишіть мені всюди де мене знайдете))) P.S.* Зараз в академії проходить тиждень факультету Міжнародних відносин (я економіст, ви нічого не наплутали), тому думаю, що наступний блог буде саме про це. Люблю вас!)))