Голова просто вибухає від перенапруження! Екзамен, модуль, колоквіум, а зверху ще й практичні! І так триває вже другий тиждень і ще такий же попереду. Мені здається я скоро збожеволію. Того вівторка вирішила вперше піти до бібліотеки, подумала, що так краще підготуюсь до практичних та модуля, адже підручників в мене немає, а інформація з інтернету не завжди вірна. Я досягла того чого хотіла, а як бонус за відвідування бібліотеки – переохолодження та насморок, які наступного дня переросли в біль у горлі та температуру. Після цього я вирішила, що до бібліотеки буду ходити тільки влітку.
Цього тижня серед бюджетників важливою темою є скасування стипендій. Раніше усі так переймалися балами, бо не хотіли втратити стипендію, а зараз більшість студентів впевнені, що її вже точно не буде, тому можна просто забити на ці бали. Ніхто вже й не сподівається на четвірку, аби зарах був.
Я ж зараз думаю лише про одне. Як пошвидше усе скласти та поїхати нарешті додому. Дуже хочу побачити своїх рідних та друзів. Всеж мене не було вдома три місяці.
Завтра на мене чекає ще один важкий день, хоча на цьому тижні вони напевно усі такі. Тож краще я вже буду спати, бо мені зранку ще англійську вчити)