Минув місяць в улюбленому закладі, то ж я з впевненістю можу сказати, що це – час, коли кожен день наповнений захопленням і невимовною радістю від перебування у ньому. Розпочалося навчання, а разом з ним і знайомство з Альма-матер. З нами, студентами першого курсу, проводилися різноманітні зустрічі з представниками університету. Це – зустріч з ректором, деканом, кураторами. Кожен із них намагався донести максимум інформації про заклад, у якому ми навчаємося: спектр можливостей та поле їх реалізації. Перші дні в ОА почалися із пошуку себе серед усієї її діяльності. Особисто я хотіла потрапити всюди, що стосувалося співу, написання статей – музики та журналістики в цілому. Тому, забажала ходити Вокал, волонтерити* в Інформаційно-рекламному відділі та на “Острадіо” – студентському радіо Острозької академії. Цьому дуже посприяли заклики оточуючих щодо активної участь в університетському житті. Я абсолютно підтримую їх позицію. Адже цей період, який ми маємо зараз, не матиме змоги повторитися чи видозмінитися. Наше майбутнє залежить від завзятих дій сьогодні. Тому, брати участь в університетських, мистецьких і спортивних гуртках – дуже важливо.

Але не менш важливим стає питання: як поєднувати все це із навчанням. У цьому полягає секрет успішних людей – вони розуміють, як правильно формувати план свого дня, аби одна справа не завадила продуктивності іншої. Також, це – вміння правильно ставити пріорітети: що є найважливішим – те робити першим. Ще головним плюсом такої студентської діяльності є те, що вона рахується волонтерством, яке в Академії цінується. За нього навіть надають додаткові бали, які допомагатимуть при покращенні виведеного загального балу за вивчення дисципліни.

Отже, з вище сказаного та побаченого мною, роблю висновок, що наш університет, Острозька академія, – це платформа можливостей, якими необхідно користуватися, аби “дихати з ним одним повітрям”, та бути його частиною. До чого і закликаю майбутніх студентів нашої Альма-матері. Не втрачайте шанс реалізувати себе, намагайтеся брати участь у всіх програмах, організованих університетом, що стосуються вашого кола інтересів. Курси вивчення мов, спортивні секції, Студентський хор, Блоги першокурсників, волонтерство, гуртки Культурно-мистецького центру (КМЦ) – місця розвитку власних талантів і захоплень.

*Волонтерити – працювати в одному з університетських підрозділів. Волонтерство – частина студентської реалізації в будь-якому напрямку таких підрозділів: Інформаційний, Культурно-мистецький, Науковий, Кадровий, PR, Спортивний підрозділ тощо.