З діалогу в автобусі Київ-Почаїв:
– Ви ж мене, якщо що розбудите, коли ми в Острозі будемо?
– Ага, розбужу в Почаєві, покажу, в яку сторону Острог.
image

Якщо тиждень починається так, то він точно має бути веселим. Усі там щось роблять, практичні, семінарські, а МВ-11 нічого не робить. Ні, ну ми вчимося, на лекції ходимо, конференції..

До речі, про останнє: ПЕРША КОНФЕРЕНЦІЯ. Що ж це таке? Пам’ятаєте, як останні роки університети проводили профорієнтаційну роботу і запрошували на навчання в те чи інше місце? Так от, це те саме, тільки вас запрошують на роботу!
Окрім цього ми говорили про успіх, кар’єрний ріст, обговорювали, що потрібно нам від роботи і роботі від нас. І, якщо вам цікаво, перегляньте фільм “Мрії Дзіро про суші” і ви зрозумійте, що головне – якщо робиш щось, роби це якнайкраще.

image

А ще “Молокія” подарувала нам йогурти. От же знають люди, як захопити увагу голодних і #згоднихнавсезаїжу студентів! А це наш радісний староста:

image

На цьому тижні у нас була доленосна зустріч з деканом. Ну знаєте така: ПОГЛЯД, СПАЛАХ, БОЖЕВІЛЬНЕ КОХАННЯ. Алла Євгенівна – ясне сонечко нашого факультету, яка кожному може довести, що людям дається по заслугах. От просто уявіть, що у вас є загальний рейтинг серед всіх студентів університету, і щоб триматися на плаву, вам треба “пахать, пахать і ще раз пахать” (як не казав Ленін). І повірте, ви отримаєте свою винагороду, деканат вас не забуде..

Знаєте, на що група МВ-11 здатна, щоб вразити декана? Вона здатна навіть о 7:10 прийти на стадіон і зайнятися спортом.
Насправді, я жартую. Це була рішуча акція в ім’я здорового способу життя і можливість вкотре довести собі і людям, що ти здатен на подвиги.
Пробігти декілька кіл, добряче розім’ятися під музику і що ще треба, щоб зарядитися енергією на цілий день і в гарному гуморі піти на пари?
А ось наша dream team: “Натхненні деканатом!”

image

Що ж, час вирушати далі…