Лише два тижні позаду, а таке враження ніби минув цілий місяць. І стільки усього відбулося за цей час! У мене був перший іспит – колоквіум з математики. Ооо, я готувалася до нього протягом трьох ночей. Але не дарма:) Отримала максимальний бал:)
Після цього важкого випробування я нарешті вирішила відпочити. В Острозі відкрилася нова кав’ярня і там роблять дуже смачний гарячий шоколад. Знаєте, це був перший вечір, який я провела поза межами кімнати. Дивно, чи не так?) Але мені все сподобалось. Ніч була неймовірна – зоряне небо, свіже морозне повітря та дуже приємне товариство. Усе це нагадало мій дім)
А нещодавно в нас відбулася зустріч з ректором. Це напевно була найкраща хвилина за увесь день) Я навіть і не пам’ятаю, коли так востаннє сміялася! На початку вересня наш ректор дав обіцянку, що відповість на усі запитання студентів. Ці запитання можна було кидати анонімно у “скриньку ректора” будь-кому. Я навіть і не думала, що на такі прості питання можна давати такі дотепні відповіді) Але занаєте, що мені найбільше подобається в таких зустрічах? Те, що Ігор Демидович постійно каже нам, що ми найкращі, що ми еліта. Така віра в нас, в своїх студентів неабияк піднімає дух. Ми й не помічаємо, як починаємо пишатися собою, пишатися тим, що ми навчаємося в академії.
Цього ж вечора нам вручили наші студентські квитки. І нам їх не просто віддали, а влаштували ціле свято.Для нас і співали, і танцювали, показували різні відоси, власне кажучи організували справжнє шоу. Нас привітали куратори та декан нашого економічного факультету. Було дуже приємно)