Ти ж їхав сюди з думкою класно провести студентське життя, вірно?

Вівторок, 11.10
Насправді, не маю натхнення (обіцяла писати лише правду), тому цього разу дозволю собі відхилитись від звичних блогів-роздумів, а натомість дам невеличкий звіт.
Втомлена, виснажена, але щаслива повертаюсь з академії. Сьогодні говоритимемо про соціоніку, лекція з чого завершилась декілька годин назад.
Отже
Соціоніка – одна з теорій психології, що ділить людей на 16 типів по мірі їх сприйняття, обробки і видачі інформації. Оскільки теорія зовсім молода (приблизно 40 років), вона ще не набула статусу науки, та це в процесі розвитку.
Соціоніка пояснює особливості поведінки людей для кращої їх взаємодії між собою, та в соціумі загалом. Знаючи свій соціотип людина здатна усвідомити свої сильні та слабкі сторони, що дає їй можливість успішніше просуватися у кар’єрі та починаннях.
Окей, годі нудної теорії:)
Соціоніка насправді реально допомагає в житті. А працює це так: ти дізнаєшся соціотип людини, бачиш її сильні сторони і вуаля – у вас чудова співпраця і робота має прогрес. Або ж з іншого боку: тебе образили. Замість того, щоб сидіти і плакати ти читаєш опис її соціотипу і розумієш, що все сказане/зроблене було не з метою образити, просто інше мислення і світогляд. А що вже казати про соціонічні стосунки типу ревізії, дуальності і конфлікту… 🙂
Лекція в ОА відбулася за ініціативи соціозбірчан Рівного (випускників академії) і мене (хвалько, знаю). Не обійшлося без допомоги нашого старости (золотко) і Братства Спудеїв. Тому не бійтесь давати ідеї, адже є люди, на підтримку яких можна надіятися.
Все це тривало близько 2х годин, проте вельми інформаційно і цікаво. Тепер трішки спойлеру – маємо ідею організувати соціоклуб в Острозі, тому кому цікаво – будь ласка, пишіть.

Ти ж їхав сюди з думкою класно провести студентське життя, вірно? Я не хочу робити дурної реклами чи агітувати всіх вивчати соціоніку. Але просто хочу нагадати, що оточення і правильна взаємодія з ним – гарант комфорного життя, де буде в міру пригод і спокою.
Люблю вас,зіроньки. Власне, як завжди:)