Всім привіт! Як уже відомо не люблю сидіти без діла, тому о 9:50 в суботу я вже сидів в аудиторії і чекав початку Осінньої дебатної школи. За суботу я дізнався як правильно вести дебати, що таке дефініція (виявляється – це розтлумачення термінів), teammate (товариш по команді), релевантний (доцільний), та що реальні дебати досі існують у парламенті Великобританії, коли потрібно прийняти суперечливі законопроекти.

img_4367

Так, як мій тіммейт Світлана мала вже досвід і постійно підігрівала мою жагу до перемогу мотиваційними фразами, в неділю я летів в ОА з думкою про перемогу. Першу гру я провалив, хоча ми і отримали 2 місце,  друга гра була вже більш впевненіша і у нас була неочікувана першість, на третій я вже отримав задоволення і ми вдруге здобули перемогу. В фінал ми не вийшли, ми влетіли з найбільшими спікерськими балами, що додавало неабиякої відповідальності. Перед фіналом нас потрушувало від напруженості моменту, але все вдалося і в цей день наша команда з неочікуваної назвою «Кульбабове вино» розгромила турнір і здобула одразу 2 нагороди)) Світлана стала топ- спікером гри, одразу ж після цього нас оголосили переможцями дебатів. Щастю не бууууло меж!!! Веселі і піднесені вдосталь нафотографувавшись ми пішли їсти торт і обговорювати наш тріумф!

je3_ea7bhjy

Загалом, скажу, що не перемога важлива, а інтелектуальний розвиток і чудові люди з якими ти знайомишся. Це так круто змагатися в аудиторії, а поза неї спілкуватися і сприймати гру, як всього лиш гру)

P\S  На дебатах є традиція, коли встаєш задавати питання треба триматися долоню за потилицею. Знаєте чому?

PP\SS  А тому, що в епоху просвітництва дебатери носили перуки, які треба було притримувати. Мода змінилася, а традицію потрібно шанувати))